15 продуктів, в яких собі краще не відмовляти

15 продуктів, в яких собі краще не відмовляти

 

Ці продукти – неоціненна допомога організму. Краще купити нехай трохи дорожчі, але якісніші і корисні продукти, чим харчуватися напівфабрикатами і витрачати гроші на ліки.

1. Абрикос

До складу абрикосів входить бета-каротин, який не дає вільним радикалам руйнувати внутрішні структури організму.

2. Авокадо

Олеїнова кислота, ненасичені жири, що входять до складу фрукта, знижують рівень холестерину і збільшують кількість ліпопротеїнів високої щільності.

3. Малина

Малина багата кислотою Елладжік, яка допомагає зупинити ріст ракових клітин. Ягоди також містять вітамін С.

7. Помідори

Один з найсильніших каротиноїдів Ликопен міститься в томатах. Він діє як антиоксидант. Дослідження показують, що помідори зменшують ризик захворювань сечового міхура, шлунка, а також знижують вірогідність розвитку раку товстої кишки на 50%, якщо вживати томат кожен день.

8. Ізюм

Ці маленькі перлини – головне джерело заліза, що допомагає переносити кисень до тканин.

9. Інжир

Інжир є хорошим джерелом калію і вуглеводів, також він містить вітамін B6, який відповідає за виробництво серотоніну – «гормону задоволення»

10. Лимон

Містить в собі лімонен і вітамін C, який допомагають запобігти раку. У лимоні дуже мало калорій, немає жирів і вуглеводів.

11. Цибуля

У цибулі в достатку міститься кверцетин, найсильніший флавоноїд. Дослідження показують, що цибуля зменшує ймовірність розвитку раку.

12. Артишоки

Ці, незвичайні на перший погляд, овочі містять чималу кількість силімарину – антиоксиданту, який знижує ризик захворювання раку шкіри, плюс до цього клітковина контролює рівень холестерину в крові.

13. Пшеничний зародок

Столова ложка приблизно містить 7 % щоденної необхідної кількості магнію, який запобігає появі м’язових спазмів. Пшениця також хороше джерело вітаміну Е.

14. Сочевиця

Сочевиця (містить ізофлавони (Isoflavones) – вміє «пригнічувати» злоякісні клітини і містить клітковину, яка поліпшує роботу всього організму.

15.Морепродукти (молюски, мідії)

Вітамін B12, що міститься в цих морепродуктах, підтримує функції нервів і розумові здібності, плюс – в цих продуктах міститься залізо, магній і калій необхідні для нашого організму.

Будьте здорові!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!