3 ФІНІКА ВРАНЦІ ЗМІЦНЮЮТЬ СЕРЦЕ, ПЕЧІНКУ І НИРКИ

3 ФІНІКА ВРАНЦІ ЗМІЦНЮЮТЬ СЕРЦЕ, ПЕЧІНКУ І НИРКИ

Фініки відомі своїми цілющими властивостями вже багато років. Раніше побутувала думка, що плоди фінікових дерев підвищують силу і витривалість, продовжують життя, а також добре позначаються на потенції чоловіків.

Крім того, плоди пальм фініки можуть похвалитися поєднанням цілого комплексу речовин. Це справжній насичений коктейль з міді, заліза, марганцю, цинку, фосфору, натрію, кальцію, калію, магнію, кадмію та інших речовин.

Ці фрукти вміщають в себе джерело вітамінів. Тут вам і вітамін А, і А1, і С, і В1, і В2, і В6, і ніацин, і рібофламін, і пантотенова кислота, і пектин, і фтор (захист зубів), і селен (зниження ризику онкології і серцевих захворювань ).

Фініки сприяють зміцненню таких життєво важливих органів, як серце, печінка і нирки. Плоди фінікових дерев позитивно позначаються на мікрофлорі кишечника, а також на кислотно-лужний баланс всього організму. Також фініки підвищують опірність організму до інфекцій і вірусів. Крім того, ці фрукти показані гіпертонікам і людям, страждаючим захворюваннями легенів.

За результатами досліджень, сушені фініки підвищують ефективність мозку на 1/5 і навіть більше!

Лікарі настійно рекомендують вживати фініки під час вагітності та годування дитини. Справа в тому, що ці плоди стимулюють вироблення молока жіночим організмом. Не варто також забувати про відмінний смак фруктів, якими можна замінити будь-які солодощі, якщо ви рахуєте кожну калорію.

Фініки – дуже смачні і поживні фрукти. Вони відмінно борються з почуттям голоду, а також насичують організм корисними речовинами. Всього 10 фініків забезпечують денну потребу людини в міді і срібла. Крім того, вони містять половину потрібного організмові заліза і четверту частину кальцію. У фініках міститься багато безпечного для організму цукру – фруктози і глюкози.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!