4 вправи, які змінять ваше тіло всього за місяць

4 вправи, які змінять ваше тіло всього за місяць

 

Для того, щоб мати гарне тіло, не потрібно проводити години в спортзалі. Ці 4 вправи допоможуть тримати себе в тонусі.

Скільки не сиди на дієті, а без спортивної підтримки мати красиве тіло не вийде. Рівно так само як і якщо ви будете проводити добу безперервно в спортзалі і харчуватися бургерами.

Загалом, для досягнення хорошого результату потрібно і займатися спортом, і скорегувати харчування. Якщо вам, з якихось об’єктивних причин незручно відвідувати спортзал, не впадайте у відчай.

Я пропоную вам ознайомитися з комплексом вправ які швидко приведуть ваше тіло в порядок. Але за однієї умови – ці вправи потрібно виконувати не рідше трьох разів на тиждень.

1. Вправа «Стільчик».

Станьте біля стіни і притисніться спиною щільно до стіни. Тепер, не відриваючи спину від стіни присядьте, як би на уявний стільчик. Зафіксуйте себе в цьому положенні і простійте так 60 секунд. Згодом час можна збільшувати.

2. Планка від стіни.

Станьте в планку і упріться ногами в стіну. Потім відривайте по черзі ноги від стіни і торкайтеся коліном підлоги. Виконуйте таку вправу протягом хвилини. Потім поступово можна час тренування збільшувати.

3. Віджимання.

Станьте і упріться руками в стіну. Виконуйте віджимання від стіни мінімум 15 разів.

4. Вправа «Міст».

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і упріться ступнями в стіну. Відривайте по черзі ноги від стіни, піднімайте їх вгору при цьому відриваючи таз від підлоги. Виконуйте таку вправу по 15 разів кожною ногою.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!