5 ранкових звичок, які так важливі для здоров’я!

5 ранкових звичок, які так важливі для здоров’я!

Заведи за правило!

Поліпшити самопочуття і здоров’я в цілому вам допоможуть кілька простих ранкових ритуалів. Вони надзвичайно прості і не зажадають багато часу. Головне, не забувайте, що для отримання результату в усьому важлива регулярність дій!

Якщо почали робити, робіть кожен день і ніяких відмовок. Займуть ці ранкові процедури не більше 5 хвилин, зате користі для організму принесуть багато.

Для процедур вам знадобиться:

проста вода;
лимон;
мед;
активоване вугілля;
перекис водню.
1. Чистка язика.

Зуби вранці чистимо? Сподіваюсь так :). Треба взяти за правило перед цим чистити ще і язик. Про це люди знали з давніх-давен. Ще Авіценна в 10 столітті писав про цю процедуру як одну з найважливіших в своїх трактатах, а індійські йоги робили це і задовго до цього.

Що дає чистка язика?

1. Через поверхню язика з організму видаляються шлаки і токсини. Плюс там накопичуються бактерії, які зі слиною потім переносяться на зуби і ясна викликаючи різні болячки.

2. Бактерії на язиці і шлаки – часта причина неприємного запаху з рота.

3. Ви звільняєте від нальоту смакові рецептори і починаєте більш тонко відчувати смак їжі. До речі, хороший скребок можна зробити з пластмасового верстата для гоління. Просто зніміть бритву, а частину, що залишилася використовуйте як скребок.

2. Випити склянку теплої води.

Наступною важливою ранкової процедурою буде випивання склянки теплої води з невеликою кількістю лимонного соку. Процедура проста.

3. Ложка меду перед їжею.

Наступна корисність. Хвилин за п’ять хвилин до сніданку з’їжте чайну ложку меду і запийте водою.

Необхідна умова:  мед повинен бути хороший. По-перше натуральний (з цим часто проблема в місті, купити можна багато чого схожого на мед), по-друге не сильно старий і не зацукрований.

Що дає ложка меду?

1. Мед – потужне джерело вітамінів і мікроелементів, а також джерело фруктози і глюкози, що добре «заряджає мізки».

2. Мед володіє потужним антивірусним і антибактеріальним впливом. А при постійному раціональному вживанні значно підвищує імунітет.

3. Завдяки наявності в меді ергогенного компонента або так званого елементу підвищення працездатності ви підвищуєте свою працездатність на весь день.

4. Мед – відомий засіб від старіння організму. Бджолярі зазвичай виділяються здоров’ям і довголіттям.

4. Таблетка активованого вугілля.

Після сніданку слід випити 1 таблетку активованого вугілля. Це одне з рідкісних безпечних ліків, які збирають на себе все сміття в організмі.

Активоване вугілля це універсальний абсорбент здатний поглинати отрути, продукти розпаду алкоголю, шлаки і токсини в організмі і перешкоджати їх всмоктуванню в кров. Саме вугілля не всмоктується і не метаболізується в шлунково-кишковому тракті. Воно повністю виходить з калом.

Більше однієї таблетки в день вживати не рекомендується. Хіба що тільки при отруєннях.

5. Прополоскати рот розчином перекису водню.

Після сніданку рекомендую прополоскати рот розчином води з перекисом водню. Вам потрібно купити в аптеці розчин перекису, коштує вона копійки, але користі від нього багато!

Розчин для полоскання:

10 крапель 3% розчину перекису на 50 мг чистої води. Збільшувати частку перекису не потрібно, можна «обпалити» слизову.

Що це дає?

1. Профілактика зубних хвороб і хвороб ясен. Хто регулярно робить полоскання з перекисом ходить до стоматолога в основному тільки на профілактичні обстеження.

2. Після регулярної антисептичної обробки порожнини рота усувається «поганий» запах з рота.

3. Зуби поступово відбілюются.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!