6 причин виникнення зморшок

6 причин виникнення зморшок

Згідно з дослідженнями, виникненню зморшок сприяють і харчування, і вибір мила, і навіть щоденні звички. Якщо знати, як правильно обрати щоденний догляд, продукти і змінити звичний режим, можна відтягнути утворення зморшок і надовго зберегти свіжий вигляд обличчя.

Нестача сну призводить до зневоднення шкіри 

Дослідження свідчать, що якщо ви пропустили хоча б одну повноцінну ніч сну чи постійно спите менш ніж 5 годин на добу, водний бар’єр знижується і захисні можливості шкіри знижуються. Гарний відпочинок — ключ до омолодження та росту нових клітин. Поставте його на чільне місце в житті — і надовго залишайтеся із сяючою шкірою.

Причиною появи зморшок є нестача антиоксидантів

Життєвоважливими елементами для красивої шкіри є вітаміни А, С, Е та калій. Радимо вам їсти більше овочів, особливо моркви, кабачка, помідорів і зелених листяних овочів. А ще корисно вживати оливкову олію.

Вживання червоного м’яса провокує виникнення зморшок на обличчі

Данські спеціалісти визначили, що жінки, котрі часто вживають червоне м’ясо, більш схильні до утворення зморшок на обличчі. А до того ж смажене м’ясо призводить ще й до діабету. Та рішення є: споживати менше смаженого м’яса, а обирати його варіант на парі та супи. Як і їсти більше фруктів.

Довготривалі гарячі ванни та жорстке мило також шкодять шкірі обличчя

Жорстке мило змінює pH-баланс шкіри, призводить до її почервоніння та сухості, і, відповідно, до передчасного старіння шкіри. Радимо замінити такі нещадні засоби на більш делікатні варіанти.

Монодієти пришвидшують процес старіння

Суть монодієти: виключити з раціону всі продукти, окрім одного. Так, в організмі порушується баланс жирів, вуглеводів та білків, що і знижує здатність шкіри до самовідновлення. Як свідчать дослідження, для здоров’я шкіри жінок необхідні вуглеводи, а чоловіків — білки.

Нестача білків не дає змоги клітинам шкіри самостійно відновлюватися

Знову ж таки, медики стверджують, що якщо ви сядете на жорстку дієту й організм не одержуватиме достатньої кількості білків, шкіра втратить еластичність й буде швидше вкриватися зморшками. Вона не зможе сама відновлюватися. Тут допоможе колагенове відновлення, проте воно не зрівняється із користю від природних білків.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!