6 секретів красивої шкіри

Сяюча , свіжа і чиста шкіра – це те , що подобається всім. Але , на жаль , далеко не  кожна володіє нею від природи. А шлях до заповітної мети часто виявляється не такий простий й очевидний.

1. Очищення та живлення. Дуже важливо не нехтувати всіма ступенями очищення і живлення шкіри. Щоб там не казали наші мами і бабусі , води і мила недостатньо! Чутлива шкіра сильно сохне від міської хлорованої води? Цю проблему легко вирішити за допомогою тоніка. Протри ним обличчя після вмивання – і неприємне відчуття сухості миттєво зникне. Ще залишиться нанести крем.

2. Фізичне навантаження. У йогів є цікава концепція молодості шкіри. Виявляється , для тонусу і краси досить короткої пробіжки, буквально до першого поту. Під час бігу вібрація впливає на всі клітини організму , «струшуючи» їх і активізуючи обмінні та відновлювальні процеси. Не лінуйся , займайся цим регулярно – і матимеш завжди свіжий і здоровий вигляд!

3. Збалансоване харчування. Шкіра – це найбільший орган нашого тіла , її стан відображає роботу всіх обмінних процесів організму. Кожен день нам необхідні не тільки поживні речовини ( жири , білки і вуглеводи), а й вітаміни , мінерали та достатня кількість чистої води. Доповни повноцінне і розумне харчування регулярним прийомом вітамінів і харчових добавок. Пам’ятай , для жіночої краси особливо важливі вітаміни , А і Е , а також жири , що містяться в горіхах , лляній і оливковій олії.

4. Сила клітковини . Клітковина – речовина вкрай корисна. Вона очищає травний тракт ,абсорбує токсичні речовини , сповільнює засвоєння швидких вуглеводів і створює відчуття ситості ,запобігаючи переїданню. В результаті травлення працює ідеально , забезпечуючи всі наші органи поживними речовинами і своєчасно позбавляючи від шлаків і токсинів.
Все , що потрібно для такого результату – регулярно вживати свіжі фрукти і овочі , бобові та зернові рослини. Або – купити клітковину у вигляді порошку і приймати по столовій ложці з кожним прийомом їжі.

5. Захист від сонця. Загальновідомий факт: загар неймовірно сушить шкіру і прискорює старіння. Обов’язково користуйся кремами з захистом і уникай палючого сонця. На щастя , «засмаглий» тренд потихеньку змивається з облич і тіл на подіумах і в журналах , і все більше глянцевих красунь демонструють нам красу білої шкіри.

6. Гормональний фон. Якщо всі вищезгадані методи не дають бажаного результату , то це серйозний привід задуматися. Можливо , причина криється в гормональній сфері? Щоб з’ясувати це напевно , тобі необхідно буде відвідати гінеколога-ендокринолога і здати аналізи. Можливо , проблема невиліковних акне безпосередньо пов’язана з гормональним дисбалансом організму. Тому ,якщо ти не плануєш вагітність найближчим часом і потребуєш контрацепції , зверни увагу на внутрішньоматкову гормональну систему і запитай про неї свого гінеколога. Вона надзвичайно надійна , діючи при цьому дуже дбайливо , адже виділяється доза гормонів мінімальна – в 7,5 раз менше , ніж у оральні контрацептиви!

Бережи себе , дбай про свою шкіру і щоранку дивися в дзеркало з задоволенням!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!