Заняття йогою, змінило все. Фактично все життя я присвятила кар’єрі і лише в 80 років я дійсно вирішила щось змінити.

Згодом слово «проблема» стало для мене своєрідною мантрою, я повторювала його, прогулюючись по вулиці або займаючись чимось ще. Ця молитва до цього дня змушує мене бути тим, хто я є.

Як тільки ви стикаєтеся зі складним завданням, ви починаєте її приймати, а якщо ви зустрічаєтеся віч-на-віч з проблемами, значить, ви втрачаєте можливість щось змінити. Ви втрачаєте щось, що могло б змінити ваше життя, і вже ніколи не повториться.

Заняття йогою, навчання танго, політ на трапеції або стрибки на скакалці – жодна з цих речей не входила в мої плани, проте всі вони наздогнали мене в більш пізньому віці. І це було найкориснішим з усього того, що я зробила за час свого існування на цій планеті.

Трапеція надихнула мене на написання ліричних віршів, музики і інтернет блогів. Танго змусило мене імпровізувати в танці. І хоча я навіть не підозрювала, що почну займатися йогою, одного разу моя подруга затягла мене в один з таких класів в Голлівуді.

Перша моя реакція була негативною. Однак після короткого діалогу з учителем і п’яти хвилин роздумів, моє тіло вже знаходилося в позі Собаки, як ніби кажучи мені, «Почекай хвилинку і тобі це обов’язково сподобається …»

Моє тіло наче саме без праці і болю відповідало на поставлені завдання. Саме цей клас став початком неймовірного шляху, який я продовжую донині і який чекає мене в майбутньому.

Адже найближчим часом я не має наміру зупинятися.

Я займаюся йогою, щоб жити, і живу, щоб займатися йогою. Я знаю, що від моїх досягнень в йозі залежить моє подальше життя.

Я вважаю за краще займатися йогою щодня по 45 хвилин. Це змащує кожен мій м’яз, зміцнює тіло та розум, дозволяє моїй душі дихати. Звичайно, є й інші способи привести своє тіло в порядок, але я впевнена, що йога найобширніший з них.

Якщо ви йдете в спортзал, ви робите це для себе, для вашого тіла і вашого розуму. Навіть якщо ви втомилися, скажіть собі: «Я роблю це для себе і мого кращого друга».

Ваше тіло дійсно ваш кращий друг і партнер по життю. Пам’ятайте про це! Ніколи не кажіть, «У мене немає часу». Це не правда. Відсутність часу – погане виправдання, яке заважає вам відчувати себе краще і жити довше. І я – живий приклад цього.

Крім того, я дуже люблю стрибати на скакалці вранці. Я відчуваю, як це тримає в тонусі моє тіло, і я б вважала за краще померти, ніж пропустити хоч одне таке заняття. В реальності все дуже просто, спочатку почніть повільно з однієї хвилини, потім збільште до двох, трьох і т.д. В кінцевому рахунку, ви станете такими ж одержимими, як і я. Коли ви дійдете до 6 хвилин ви зрозумієте якими сильними є.

Не слухайте тих, хто буде говорити про те, що скакалка може нашкодити вам. Я займаюся цим ось уже 2 роки і не відчуваю жодних больових відчуттів. В першу чергу думайте про те, що це корисно для вашої серцево-судинної системи, додаючи вашому серцю і легеням більше кисню. Не бійтеся нічого, просто спробуйте. Я гарантую, що ви проживете більш довге і здорове життя.

Для мене йога, танго і скакалка – це фантастичне тріо! Це не просто річ, яка змінила моє життя, а дивовижний спосіб поліпшити мій шлях, до якого я йшла 92 роки.

З народженням ми отримуємо унікальний інструмент – наше тіло. І воно єдине, яке буде з вами протягом усього життя, тому любіть його, поважайте і стежте за ним. Слухайте його, у нього є голос, і воно хоче бути почутим. Уважно вивчіть всі його можливості. Я знаю про це, тому що у мене за плечима життєвий досвід.

Любіть себе і те, що ви робите. Повірте, регулярні заняття йогою – це ключ до здорового життя. Це варто кожного зробленого вами подиху. І в той же, час не забувайте весело проводити час.

За матеріалами

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!