Болить спина? Емоції і болі в хребті: як вони взаємопов’язані?

Болить спина? Емоції і болі в хребті: як вони взаємопов’язані?

Чи знаєте ви, що іноді біль в спині може бути викликаний якоюсь емоцією, яка впливає на вас? Це спосіб, яким тіло відображає ситуацію.

Спина – це оболонка, яка захищає спинний мозок і набір нервів, які передають інструкції, які виходять від мозку. Ось чому боляче, якщо щось впливає на нас.

З цих причин наша спина зазвичай болить. Хочете дізнатися більше?

 Ці чотири емоції, які викликають у нас біль в спині
Ми не повинні залишати поза увагою вплив емоцій на наше тіло. Стрес, неспокій або занепокоєння в кінцевому підсумку викликають перевантаження, що відбиваються в спині.

Негативні емоції збільшують вагу нашої спини, яка є фундаментальною опорою скелетної і м’язової системи, яка підтримує нашу активність. Ось чому виникає біль.

Коли ми відчуваємо стрес, наші гормони  змінюються. Все це породжує зміни в нашому організмі і починають проявлятися всілякі недуги.

Всі ці варіації також впливають на хребет і з цієї причини емоційний стан трансформується в дуже неприємну шийну або поперекову біль.

Як занепокоєння впливає на нас: ця емоція утримує нас в стані болю і напруги, що викликає ригідність м’язів спини і створює тиск на них.

Смуток – велика проблема: смуток – один з найбільш символічних симптомів депресії і причина прийняття млявих поз, які впливають на спину.

Ми повинні навчитися контролювати гнів: коли ми несвідомо роздратовані, ми напружуємо майже всі м’язи тіла, перевантажуючи м’язи шиї і завдаючи біль.

Страх викликає непотрібний стан пильності: особливо коли причина нераціональна,виникає при хронічних болях в поперековій ділянці, а іноді навіть в крижах.

Крім науки справлятися з нашими емоціями, гарною дієтою і рутини вправ без наслідків, вони можуть назавжди позбавити нас від болю.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!