Чарівне поєднання меду і кориці творить чудеса в нашому організмі!

Чарівне поєднання меду і кориці творить чудеса в нашому організмі!

 

Щодня їжте на сніданок хліб, намазаний замість джему пастою з меду і пудри кориці. Це знижує рівень холестерину в артеріях і рятує людину від інфаркту. Навіть ті, у кого вже був інфаркт, можуть зменшити ризик рецидиву.

Регулярне вживання меду з корицею покращує дихання і зміцнює м’яз серця. У деяких будинках престарілих Америки і Канади, регулярний прийом суміші меду і кориці пацієнтами, помітно поліпшив їх стан.

слабкість

Недавні дослідження показали, що вміст цукру в меді швидше корисний, ніж шкідливий для підтримки сил. У літніх людей, що приймають мед і корицю в рівних пропорціях, поліпшується концентрація уваги і рухливість.

Доктор Мілтон, який проводив дослідження, говорить, що щоденний прийом половини столової ложки меду з додаванням кориці в склянці води з ранку натщесерце і після полудня, приблизно о 15:00, коли життєві функції організму починають знижуватися, підвищує життєві функції протягом декількох днів.

артрит

Люди які страждають на артрит можуть щодня, вранці і ввечері, приймати 1 чашку теплої води з 2 ложками меду і 1 маленькою ч.л. кориці. Регулярний прийом виліковує навіть хронічний артрит.

У недавніх дослідженнях керованих Копенгагенським Університетом, встановлено, що коли лікарі призначали своїм пацієнтам суміш 1 ст.л. меду і 1/2 ч.л. кориці перед сніданком, через тиждень у 73 пацієнтів з 200 повністю пройшла біль, а протягом місяця більшість пацієнтів, які не могли ходити або пересуватися через артрит, змогли ходити, не відчуваючи болю.

холестерин

2 стол. ложки меду і 3 ч.л. кориці, змішані з 2 склянками теплої води, зменшують рівень холестерину в крові на 10% протягом 2-х годин. Прийом суміші 3 рази на день призводить в норму холестерин навіть у хронічних хворих. Люди, щодня приймають з їжею мед в чистому вигляді, також менше скаржаться на холестерин.

імунітет

Щоденний прийом меду і кориці зміцнює захисні функції організму і захищає від бактерій і вірусів. Вчені виявили, що мед містить безліч різних вітамінів і залізо. Постійний прийом меду посилює здатність білих кров’яних кульок битися з бактеріальними і вірусними захворюваннями.

Запалення сечового міхура

Приймати 2 стол. ложки кориці і 1 ч. ложку меду, розмішати в склянці злегка теплої води. Це вбиває мікроби в сечовому міхурі.

випадіння волосся

При випадінні волосся або облисінні можна змащувати коріння волосся пастою із суміші розігрітого оливкового масла, 1 ст. ложки меду, 1 ч.ложки кориці перед миттям голови на 15 хв. Потім промити волосся теплою водою. Навіть 5 хв. досить, щоб був помітний ефект.

шкірні інфекції

Суміш меду і кориці (в рівних кількостях), нанесена на уражені частини шкіри виліковує екзему, грибок і всі інші види шкірних інфекцій.

прищі

Паста з 3 ст. ложки меду і 1 чайної ложки кориці. Змащувати прищі перед сном і змивати наступного ранку теплою водою. За 2 тижні прищі зникнуть повністю.

укуси комах

Суміш 1 частини меду на 2 частини теплої води з додаванням маленької ч.л. кориці повільно втирати в сверблячу частину тіла. Помічено, що біль зменшується через 1-2 хвилини.

Розлад шлунку

Пудра кориці посипана на 2 ст.л. меду, яка приймається перед їжею, знижує кислотність і допомагає перетравлювати найважчу їжу.

Виразка шлунку

Мед з корицею знімає біль в шлунку, а також заліковує виразки.

Зубний біль

суміш 1 ч.л. кориці і 5 ч.л. меду накласти на хворий зуб. Можна робити 3 рази на день, поки біль не пройде.

Запах з рота

Жителі Південної Америки насамперед з ранку полощуть горло гарячим розчином меду з корицею, щоб зберегти приємний запах у роті на цілий день.

втрата слуху

Щодня вранці і ввечері приймати мед і корицю в рівних пропорціях.

застуда

Страждаючі від застуди повинні приймати 1 ст.л. теплого меду з 1/4 ч.л. кориці 3 рази в день. Виліковує майже будь-який хронічний кашель, простуду і звільняє носові проходи.

грип

Іспанський вчений довів, що мед містить натуральний елемент, який вбиває бактерії грипу і рятує людину від захворювання.

довголіття

Чай з медом і корицею, що приймається регулярно, затримує наступ старості.1 л. кориці, заварена в 3-х склянках води і охолоджена + 4 л. меду. Пити 1/4 чашки 3-4 рази на день. Зберігає шкіру свіжою і м’якою і затримує старіння.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!