Чому постійно закладає ніс? Уся справа у проблемах зі шлунком!

Чому постійно закладає ніс? Уся справа у проблемах зі шлунком!

 

Закладеність носа уже стала хронічною? Не замислювались, що проблему варто шукати не на поверхні, а всередині. Медики ж переконують, що нерідко закладеність носа виникає у наслідок забруднення шлунка. До симптомів також додається кашель, головний біль, лихоманка і проблеми із травленням.

Проблемою може стати грибок
Згідно з результатами дослідження, що було проведене у клініці Майо, у 96% із 210 пацієнтів було виявлено кандиду. А нежить та закладеність носа виявились реакцією на внутрішній грибок.

Інші симптоми кандидозу:
ломота у тілі;
неприємний запах з рота;
втома;
нудота;
висип на шкірі;
вагінальні захворвання;
подразнення та проблеми зі шкірою.
Продукти, що стимулюють розвиток грибка
цукор;
борошно;
пивні дріжджі;
молочні продукти (окрім йогурта);
солодкі напої;
алкоголь.

Окрім цього, на розвиток грибка впливають постійні стреси та прийом антибіотиків.

Як усунути грибок?
На щастя, існує чимало засобів, що лікують кандидоз. Як медичні препарати, так і засоби народних цілителів. І ті, й інші виявляються однаково дієвими. Тільки от найкращим варіантом все ж стане прийом «правильних» продуктів. Тож, зверніть увагу на каприлову кислоту, що входить до складу кокосової олії. Також допомагає часник, куркума та харчова сода. Вживайте якомога більше продуктів із вмістом лактобактерій, щоб попередити захворювання ще до його утворення. Та й загалом не варто забувати про режим правильного харчування.

Промиваємо ніс
Змішуємо одну чайну ложку солі та половинку ч. л. соди — додаємо до склянки гарячої води. Готову суміші можна використовувати у ролі інгалятора. А також, нею можна власне промивати ніс. Повторюємо процедуру двічі на день, поки грибок не зникне та самопочуття не покращиться.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!