Давно очищали печінку? 9 ознак того, що вона переповнена токсинами!

Давно очищали печінку? 9 ознак того, що вона переповнена токсинами!

Печінка – найбільша залоза людського організму. Вона синтезує гормони і ферменти. Разом з тим, усуває токсини. Якщо печінка здорова – і організм працює злагоджено. Втім, нерідко цей очищаючий орган теж потребує належного догляду. І, через надлишок токсинів, печінка може давати збої. Не забувайте: у разі навіть найменшої підозри на проблеми із печінкою слід негайно звернутись до лікаря. І ми підготували для вас 9 ознак, на які варто звернути увагу кожному.

Основні ознаки «забрудненої» токсинами печінки
1. Біль та важкість у верхній частині живота.

Найчастіше виникає як наслідок зловживання жирною їжею. Збільшений шлунок теж може стати побічною реакцією на проблеми із печінкою.

2. Нудота.

Після вживання шкідливої їжі щоразу почуваєте себе погано? Якщо до цього додається і нудота та запаморочення – негайно зверніться до лікаря.

3. Чутливість шкіри та жовтизна очей.

Токсини дають про себе знати і у вигляді проблем зі шкірою та пожовтіння очних яблук.

4. Хронічна втома та слабкість.

Люди, у яких виявляють проблеми із печінкою, нерідко скаржаться на постійну втому та слабкість. Якщо ви серед них – неодмінно зверніть свою увагу і на самопочуття внутрішнє. Тобто, на стан печінки.

5. Підвищена температура тіла.

Біль у печінці нерідко супроводжується підвищенням температури тіла. Це свідчить про внутрішнє запалення.

6. Біль у м’язах.

Якщо синці на шкірі почали з’являтись майже без причин, а ноги набрякають «не за віком» – цілком можливо, варто звернутись до медиків.

7. Зміна кольору виділень.

Помітили, що сеча стала темнішою, а кал навпаки світлішим – це може стати ознаками того, що ваша печінка сповнена токсинами.

8. Свербіж тіла.

Проблеми із печінкою провокують розлади із жовчю. І шкіра на це реагує миттєво – у вигляді свербіння.

9. Кровотеча.

Симптом вкрай рідкісний, але наголосити на ньому було варто.

Від чого необхідно захищати печінку?
Печінка – це фільтр організму. Якщо не забруднювати цей фільтр, і жодних проблем не виникне. Як це зробити? Варто тільки позбавити себе речовин, що негативно впливають на стан організму. Серед них – алкоголь, жирна їжа, харчові добавки для зниження ваги, надмірна кількість знеболюючих. Не варто забувати і про пагубний вплив сидячого способу життя.

Які ж продукти корисно впливають на здоров’я печінки?
Не вистачить тільки обмежити себе так званими «шкідливими» продуктами. Печінка також потребує вживання продуктів, що позитивно впливають на її здоров’я. І це куркума, мед, домашній сир, достатня кількість води, злакові. Серед фруктів – печені яблука, банани, персики, груші, абрикоси. Що стосовно овочів, варто додати до свого раціону якомога більше гарбузів, буряка, капусти і кабачків.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!