Домашні цукати з імбиру – перша допомога при застуді

Домашні цукати з імбиру – перша допомога при застуді

Натуральний, смачний, корисний імбир в цукрі – те, що потрібно в період холодів і епідемій. Знадобиться всього 3 інгредієнта.

Інгредієнти:

Імбир чищений – 220 м
Цукор – 200 г.
Вода – 150 мл.

приготування:

1) Свіжий імбир миємо і чистимо від шкірки. Вибираючи імбир в магазині, зверніть увагу на те, яка шкірка, вона повинна бути тонка і м’яка. У чищені вигляді маємо отримати 220 р імбиру.

2) Потім ріжемо імбир шайбочками товщиною 5-7 міліметрів. Не намагайтеся нарізати імбир дуже тонко, інакше при сушінні він стане занадто ламким.

3) Складаємо імбир в невелику каструлю і заливаємо водою так, щоб вода повністю покрила весь імбир.

4) Ставимо каструлю на вогонь і варимо протягом 10 хвилин після закипання на середньому вогні. Робимо ми це для того, щоб прибрати зайву пекучість.

5) Потім відкидаємо імбир в друшляк і промиваємо під холодною проточною водою.

6) У каструлі готуємо цукровий сироп, в якому буде вариться імбир – з’єднуємо цукор і 150 мл. води. Ставимо каструлю на вогонь і нагріваємо, періодично помішуючи, до повного розчинення цукру.

7) Викладаємо в цукровий сироп імбир, варимо на невеликому вогні 40-50 хвилин.Знімаємо з вогню і перекладаємо імбир в друшляк, даємо стекти всій рідини.

9) Викладаємо імбир на папір для випічки. Є два способи висушити готовий імбир, перший – сушимо при кімнатній температурі протягом двох діб. І другий спосіб – в духовці при температурі 100 градусів 3-4 години.

Смачного !

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!