Йодна сітка: нанесіть на руку – і дивуйтеся цілющим властивостям

Йодна сітка: нанесіть на руку – і дивуйтеся цілющим властивостям

 

Основний ефект від застосування йодної сітки пояснюється головним чином бактерицидними властивостями йоду. Проникаючи через шкіру всередину і поширюючись по кровоносній системі, речовина згубно впливає на мікроби, знищуючи хвороботворні організми.

Ще одна властивість йоду, нанесеного на поверхню шкіри, – розширювати капіляри і тим самим прискорювати кровообіг. Стимулюється відтік крові, що зменшує застій в області запалення.

Як робити йодну сітку?
Йодну сітку на шкіру наносять за допомогою ватних косметичних паличок. Паличку потрібно вмочити в 5% -ний розчин йоду і намалювати на тілі грати з вертикальних і горизонтальних смуг. Величина осередків ідеальної йодної сітки – близько 1 кв. см.

Ось від чого допоможе йодова сітка:

1. При нестачі йоду в організмі.
За статистикою, майже третину населення Землі страждає від нестачі йоду в організмі, який стає причиною патологій щитовидної залози, а для вагітних жінок може обернутися народженням фізично і розумово неповноцінних дітей.

Щоб визначити, чи вистачає вашому організму йоду з продуктів харчування, необов’язково здавати аналізи – досить нанести йодну сітку. Найкраще розташувати її на внутрішній частині стегна.

У здорових людей, які не зазнають нестачі йоду, сліди від сітки зникають після закінчення доби. Якщо це сталося раніше, зверніться до лікаря, щоб він допоміг вам впоратися з дефіцитом йоду.

2. При сухому кашлі.
Йодна сітка допоможе локалізувати запальний процес ще на самому початку. Робити протикашльову сітку рекомендується лише тоді, коли температура тіла не перевищує 38 градусів.

Сітку наносять або на горло (при ангіні), або на груди (при запаленні легенів).

При кашлі сітку на горлі малюють два рази в день – вранці і ввечері.

3. При нежиті та застуді.
У таких випадках сітку наносять тонкими і акуратними лініями на перенісся і крила носа. Діяти бажано обережно, оскільки на обличчі, так само, як і на шиї, великий ризик утворення опіків від йоду: шкіра почервоніє, облупиться і облізе.

При застуді слід розташувати сітку на ступнях ніг і в області литкових м’язів.

4. При ударах.
Йодна сітка допоможе вам позбавитися від синяка, але наносити її рекомендується лише через добу після забитого місця. Справа в тому, що навіть незначна травма зазвичай супроводжується набряком тканин, а подразнююча дію йоду аж ніяк не сприятиме його розсмоктуванню.

Спочатку краще обробити забите місце холодом – шматком льоду, обернутим в тканину. І лише на наступну добу можна починати лікування йодом.

5. При вагітності.
Жінкам, які готуються стати мамами, користуватися йодною сіткою рекомендується для заповнення дефіциту йоду в організмі. До того ж, це засіб допоможе впоратися з ознаками застуди, адже у виборі фармакологічних препаратів вагітним доводиться проявляти особливу пильність, а йод вважається екологічно чистими і безпечними ліками.

А ви знали про такий засіб?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!