Курячі яйця доведуть до інфаркту…

Інфаркти найчастіше викликаються неправильним способом життя, і дієта грає тут ключову роль.

Щороку сотні тисяч росіян стають жертвами інфарктів і інсультів. При інфаркті приплив крові через серце блокується, що найчастіше є наслідком скупчення жиру, холестерину та інших субстанцій, які формують бляшки в артеріях, що постачають кров’ю серце. Ось чому інфаркти так міцно пов’язані з нездоровим способом життя і неправильним харчуванням.  Втім, добре відомо, що існують корисні або ненасичені жири на зразок тих, що в авокадо, і шкідливі, тобто насичені.

Саме вони і становлять найбільшу загрозу для здоров’я серцево-судинної системи.
Вживання продуктів харчування з насиченими жирами сильно підвищує скупчення клейких субстанцій в артеріях, які порушують рух по ним крові. Саме насичені жири в їжі, а зовсім не холестерин, на думку багатьох експертів, призводять до хвороб серця і інфарктів.

Втім, дослідники з Northwestern Medicine в США прийшли до висновку про те, що їжа з холестерином теж небезпечна. Виявилося, що вживали яйця в великих кількостях люди мали більш високий ризик серцево-судинних хвороб, а також смерті з якоїсь іншої причини. “Запам’ятайте, що холестерин, якого багато в яйцях і особливо жовтках, небезпечний для серця. В здоровому харчуванні має міститися менше холестерину”, – говорить автор дослідження доцент Норріна Аллен (Norrina Allen) в інтерв’ю британському Express.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!