Лікарі назвали продукти, здатні замінити ліки

Лікарі назвали продукти, здатні замінити ліки

 

Деякі продукти здатні замінити людині ліки. До такого висновку прийшла лікар Франциска Рубін в бесіді з Focus.

За її словами, до цих продуктів можна віднести овес, картопля, імбир, мед, куркуму, капусту, масло, сіль, лимон і цибулю. Лікар уточнила, що їх можна не тільки їсти, а й застосовувати в якості компресів і масок.

Так, овес і капуста важливі для здоров’я кишечника: перший знижує рівень холестерину, а другий дозволяє полегшити травлення і корисний для зору. Також Рубін порекомендувала використовувати відвар з вівса при нейродерміті. Імбир в свою чергу бадьорить, розріджує кров і знижує рівень цукру і холестерину. Мед, за твердженням лікаря, незамінний при бронхіті, а ванночки із сіллю – при подагрі.

Оливкова олія допомагає зміцнити судини, а льняна запобігає появі тромбів. При головному болю можна випити кави з лимоном. Куркума має протизапальну дію і дозволяє знизити ризик онкологічних захворювань. Цибулевий суп, за її словами, корисний при циститі, а варена картопля – при печії.

Наприклад, додавання молока в какао не принесе здоровій людині очікуваної користі:щавлева кислота, що міститься в какао-бобах блокує засвоєння кальцію. Небезпечно також вживати білий хліб з джемом: швидкі вуглеводи в обох продуктах провокують різкий стрибок рівня цукру в крові.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!