МОЛОЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

МОЛОЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

Очищуємося: змішай трохи кавової гущі з молочною сироваткою у співвідношенні 1: 2 і використовуй масу як скраб, поступово завдаючи масажними рухами. Залиш на шкірі не більше ніж на 3 хвилини, уникай ділянок навколо очей! Потім змий теплою водою.

Миємо шкіру: нанеси на обличчя суміш з сироватки та сиру в пропорції 1: 1 і залиш на 20 хвилин. Після змивання теплою водою результат буде помітний відразу!

Поступово позбавляємося від дрібних зморшок і залишаємося вічно молодими: заморозь сироватку кубиками зручного розміру, використовуючи форму для льоду, і протирай шкіру вранці – в комплексі із зволожуючим кремом цей тонік стане відмінною підготовкою обличчя до нанесення денного макіяжу.

Сироватку можна додавати в оздоровчі коктейлі, змішуючи з ягодами, сиром і цукром. Можна робити желе для маленьких дітей. Сироватку часто додають в продукти дитячого харчування, так як за складом вона найближче до материнського молока.

Це дійсно унікальний за своїми властивостями продукт! Включи молочну сироватку в свій раціон харчування і склад у ходових масок. Будь молодою і красивою незалежно від віку.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!