Одна вправа, яка позбавить вас від болю в попереку!

Одна вправа, яка позбавить вас від болю в попереку!

Одна вправа і поперекового болю як не бувало!

Цей нерв є одним з найбільш протяжних і йому відведена важлива роль в організмі. Його місцезнаходження – низ хребта з подальшим проляганням до області стегон, колін, п’ят. Деякі гілки «йдуть» до пальців рук.

Якщо його передавити, то це може сприяти появі сильного болю в області спини або ззаду стегна. Здебільшого проблема проявляється для людей у ​​віці 35-50 років.

Але це тільки «ягідки», найгірше – це коли больові відчуття супроводжуються хронічною «спинною» втомою і болем в ногах. На це складно не звернути увагу і якщо не звернутися до лікаря, то це може привести до серйозних проблем.

Але поки Ви не відвідали його, спробуйте зробити одну легеньку вправу – вона знизить больовий синдром.

Вправа «метелик»

По-перше, розташуйтеся в сидячому положенні на підлозі. Вам потрібно скласти ноги ступнями перед собою разом.
Далі, Вам потрібно звести п’яти і стопи воєдино, для цього допомагайте руками. Наступний етап – спробуйте розташувати ноги до тулуба максимально близько – до межі.
Опустіть коліна і тягніть їх до підлоги. Тепер Ви зрозуміли, чому цю вправу іменується метеликом? Варто тільки поглянути з боку, як Ви побачите «помахи крилами».
Здійснювати цю вправу потрібно з півхвилини до хвилини за один підхід. Не забувайте про спокійне і глибоке дихання, ну і з часом, потрібно збільшувати час виконання вправ.
А Ви знали, що ця вправа дуже стара і входить в комплекс вправ йоги?

Більшою мірою вона надає позитивний ефект для жінок.

Які ще проблеми вирішує «Метелик»?

Приводить в тонус нирку, є відмінним профілактичним рішенням для органів статевої та сечовидільної системи, а також перешкоджає появі гриж та інших захворювань спини.

І ще – це вправа – ідеально зміцнює матку.

Роблячи «Метелика» щоранку, щодня, Ви відразу відзначите позитивний ефект у вигляді відсутності больових відчуттів.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!