Омолодження без ін’єкцій. Комплекс вправ для м’язів обличчя

Омолодження без ін’єкцій. Комплекс вправ для м’язів обличчя

Виконання цих чотирьох вправ займе всього кілька хвилин. Але якщо зробити їх щоденним ритуалом, вони здатні підтягнути шкіру і повернути гарний овал обличчя без хірургічного втручання.

Порада:  виконуйте ці «асани» щовечора після очищення, але перед нанесенням сироватки і крему. Так ви розігрієте шкіру і вона буде краще сприймати доглядаючі компоненти в засобах.

1. РОЗГЛАДИТИ ЛОБ

Вправа розслабить м’язи на лобі і зніме напругу, тим самим запобігаючи появі зморшок.

Обидві руки стисніть в кулаки. Кісточки вказівного і середнього пальців помістіть в центр чола і натисніть. Не послаблюючи тиску, розводьте кулаки до скронь. Легко натисніть кісточками пальців на скроні. Повторіть чотири рази.

2. ПІДТЯГТИ ШИЮ

Вправа запобіжить появі подвійного підборіддя і втрату чітких контурів овалу обличчя.

Складіть губи трубочкою, а потім потягніть їх вправо. Відчуйте натяг в лівій щоці. Поверніть голову вправо, піднявши підборіддя на 45 градусів. Відчуйте натяг з лівого боку шиї. Тримайте позу протягом трьох секунд. Повторіть. Потім виконайте все те ж в ліву сторону.

3. ПІДТЯГТИ ОБЛИЧЧЯ

Вправа розгладить носогубні складки.

Помістіть долоні на скроні. Трохи натиснувши на них, ведіть долоні нагору, підтягуючи шкіру обличчя. Відкрийте рот, губи повинні бути в формі літери «О». Потім відкрийте рот максимально широко, потримайте п’ять секунд. Повторіть вправу ще два рази.

4. ПІДТЯГТИ ПОВІКИ

Вправа бореться з носогубними складками і піднімає опущену шкіру повік.

Опустіть плечі. Витягніть праву руку вгору, а потім кінчики пальців покладіть на ліву скроню. Безіменний палець повинен бути біля кінчика брови, а вказівний – на самій скроні. Обережно натягніть шкіру, підтягуючи її. Покладіть голову на праве плече, не згинайте спину. Протримаєтеся в цій позі кілька секунд, повільно дихайте через рот. Повторіть те ж саме з лівою рукою. Повторіть цю вправу ще раз.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!