П’яткова шпора: 6 домашніх засобів для швидкого усунення болю

П’яткова шпора: 6 домашніх засобів для швидкого усунення болю

 

Ви забудете про цю проблему назавжди!

Тільки той, хто страждає від п’яткової шпори знає, наскільки неприємною і болючою є ця проблема.

Вона не ставить під загрозу наше життя, але біль, яку ви відчуваєте, страждаючи від неї, може обмежити вас і значно знижувати якість вашого життя.

Для усунення цієї проблеми є дуже ефективні домашні засоби, які допоможуть швидко полегшити біль:
1. Пляшка

Пластикову пляшку ми наповнюємо холодною водою і поміщаємо в морозильник на 20-30 хвилин. Потім ви кладете пляшку на підлогу і катаєте її хворобливою стопою, злегка натискаючи. Виконуйте 20 хвилин, якщо ви зможете робити це кілька разів на день, то результати будуть набагато краще.

2. Сіль

Закип’ятити солону воду, дати постояти. Потім опускати в неї ноги, і тримати поки вода не охолоне.

3. Лід

Помістіть пакети з льодом на запалену область на 5-10 хвилин. Робити не більше 5 раз в день.

4. Насіння льону

Застосовуємо компрес з гарячим лляним насінням в ураженій зоні. Ми повинні комбінувати їх з контрастними ваннами (холодними і потім гарячими) для ніг.

5. Бікарбонат натрію

Гріємо 1-2 літри води, потім додаємо 4 столові ложки харчової соди. Ставимо уражену стопу в цю воду на 15-20 хвилин, додаючи гарячу воду, щоб температура води була близько 40 градусів. Повторювати 1 раз на день протягом 5-7 днів.

6. Горох

Візьміть 5-6 столових ложок сухого гороху і помістіть його в носок. Одягніть носок з горохом на хворобливу стопу. Закріпіть горох еластичною стрічкою, щоб він знаходився під п’ятою. В процесі ходьби, горох буде масажувати п’яту і в результаті позбавить від п’яткової шпори. Повторювати до повного зникнення болю. А потім 1-2 рази на місяць для профілактики.

Здоров’я вам міцного!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!