Паста академіка Амосова. Рецепт, що стимулює імунітет!

Паста академіка Амосова. Рецепт, що стимулює імунітет!

 

Академіки — люди освічені та розумні, у цьому не сумнівається ніхто. Яскраво ілюструє цей факт чудодійна паста, рецепт якої створив сам! Микола Михайлович Амосов, відомий на весь світ хірург та автор унікальної системи оздоровлення організму. Що важливо, усе він спершу перевіряє на собі, а після рекомендує пацієнтам. Один із найбільш популярних рецептів від академіка — паста, що стимулює імунітет.

Зараз, коли холодна пора уже із впевненістю диктує свої правила, вкрай важливо із ретельністю ставитись до свого здоров’я. Крок вправо-вліво — і ви злягаєте на кількатижневий лікарняний. Причиною цього, як правило, є брак вітамінів. Саме тому Амосов у своїй імунній пасті зробив основний акцент саме на усуненні проблеми авітамінозу. До переваг пасти також із впевненістю можна додати покращення роботи серця та головного мозку. Спробуйте і переконаєтесь!

Що знадобиться?
500 г. родзинок;
500 г. кураги;
500 г. інжиру;
500 г. чорносливу без кісточок;
500 г. меду;
2 склянки волоських горіхів;
один лимон.

Як приготувати?
Крок перший — усі компоненти подрібнюємо за допомогою блендера. Можна також використовувати м’ясорубку.

Крок другий — додаємо мед та розформовуємо масу по скляних банках.

Як приймати?
Вистачить однієї столової ложки тричі на день до їжі (орієнтовно, за 30 хвилин) — і результат не змусить на себе чекати. Пасту можна споживати упродовж усього зимового періоду.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!