Повне лікування авокадо! Навіть при дуже складному діагнозі, беремо кісточку …

Повне лікування авокадо! Навіть при дуже складному діагнозі, беремо кісточку …

Авокадо – це плід Персії американської, його ще називають алігаторовою грушею. До речі, авокадо – це фрукт, а не овоч. Особливість його плодів в тому, що вони можуть дозріти, будучи вже знятими з дерева.

М’який і соковитий плід авокадо цінують у всьому світі за його корисні властивості, він сприяє схудненню і розщеплює надлишок холестерину в крові. Цей екзотичний плід покращує пам’ять і зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Але особливо він корисний для жінок.

Авокадо для жінок

ПОЛІПШУЄ ЗДОРОВ’Я

Мабуть схожість авокадо з маткою зовсім не випадковість. Алігаторова груша допомагає жінкам зберегти їх репродуктивні здібності і знижує ризик виникнення дисплазії шийки матки.

Авокадо також дуже корисний для жінок на етапі вагітності. Фолієва кислота (або вітамін В9), що міститься в плодах у великій кількості, відповідає за ріст живих тканин, тому вона просто необхідна під час формування ембріона для запобігання вроджених вад розвитку.

Завдяки поліненасиченим жирним кислотам вживання авокадо покращує пам’ять і концентрацію.
Калій, що міститься в авокадо, сприяє правильній роботі серця, приводить в норму водно-сольовий обмін в організмі і підвищує стійкість до стресу.

Олеїнова кислота в складі авокадо розкладає надлишок холестерину в крові і запобігає появі бляшок в судинах.

Мідь, що входить до складу авокадо, перешкоджає недокрів’я (анемії), а вітамін В2 (рибофлавін) бере участь в утворенні червоних кров’яних тілець.

Авокадо, доданий в салат, допоможе засвоєнню каротиноїдів з фруктів і овочів, а це необхідно для зміцнення кісток, зубної емалі і волосся.
З давніх часів авокадо вважається прекрасним афродизіаком, який покращує потенцію у чоловіків і підсилює бажання у жінок.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!