Про що це говорить, якщо Вам боляче вранці наступати на стопу?

Про що це говорить, якщо Вам боляче вранці наступати на стопу?

Якщо ви відчули таку біль, зверніться до лікаря якомога швидше. У тих випадках, коли лікування не починається відразу, стан погіршується і має серйозні наслідки для здоров’я, такі як: біль в коліні, тазостегновому суглобі, спині або навіть жорсткості кінцівок.

Найбільш природним способом вирішення проблеми є техніка розтягування і релаксації.

1. Тенісний м’яч: сядьте в зручне крісло і покатайте м’яч ступнею, потім встаньте прямо і наступіть на м’яч і катайте його вздовж ступні. Зробіть це протягом хвилини, повторюючи двічі на кожній нозі. Робіть такі вправи 2 рази в день, вранці і ввечері.

2. Встаньте до стіни обличчям на відстані витягнутої руки. Помістіть долоні на стіну і повільно згинайте лікті, не відривайте стопи від підлоги. Затримайтеся в такому положенні на 5 секунд. Повторіть 10 разів. Робіть кожен день і це допоможе зробити м’язи ніг та стопи сильнішими.

3. Сядьте на підлогу, спина і ноги рівні. Потім покладіть широку стрічку або згорнутий рушник на середину стопи і потягніть, затримайтеся в такому положенні на 30 секунд, потім відпустіть. Повторіть по 5 разів на кожну ступню. Робіть щодня 1 або 2 рази.

Для кращого ефекту регулярно вживайте куркуму, імбир і ананас.

Носіть добре підібране взуття, зручне і відповідне для кожного виду діяльності.
Розімніть ноги до і після занять спортом і на початку і в кінці дня.
Не носіть плоске або дуже жорстке взуття і менше ходити без взуття протягом тривалого часу по твердій поверхні.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!