Простий і легкий спосіб лікування болю в суглобах – сіллю та олією

Простий і легкий спосіб лікування болю в суглобах – сіллю та олією

Артралгія — це синдром, при якому виникає сильний біль в суглобі. Це захворювання викликане дистрофічними змінами хрящової і прилеглої кісткової тканини. Також артралгія може привести до пошкодження зв’язок і м’яких тканин в зоні суглоба. Пошкодження веде до деформації суглобів, обмеження їх рухливості і появи болю.

 До основних причин його розвитку належить:

Травми.
Артрит.
Аутоімунні захворювання.
Новоутворення.
Вік.
Зайва вага.
Симптоми артралгії
Виникають больові відчуття в суглобі при русі і в стані спокою, ранкова скутість в суглобах, збільшення розмірів суглобів, набряклість і припухлість, почервоніння, шкіра над суглобом стає теплою на дотик.

Якщо у вас схожі симптоми, терміново зверніться до лікаря! А ми вам пропонуємо засіб, який буде доповненням до традиційного лікування.

Спосіб приготування домашніх ліків:

20 ст. л. оливкової або соняшникової нерафінованої олії потрібно змішати 10 ст.л.солі та закрити в герметичній місткості на 2 доби.

Як застосовувати?

Цей засіб можна наносити за умови, якщо на шкірі не моє дрібних ран та пошкоджень. Найкраще олію наносити вранці. Нанесіть тонким шаром та масажуйте вражену ділянку від 3 до 15 хвилин. Залишки не змивайте, а охайно витріть рушником.

Ви побачите ефект вже після 7 днів лікування.

Будьте здорові!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!