Багато людей стурбовані своєю вагою. Ось тільки хтось намагається змінити її в меншу сторону, а хтось хоче погладшати. Деяким досить пари дієтичних днів, як їх вага приходить в норму, іншим не допомагають і місячні голодування. Чому у всіх все по-різному?

На це питання відповідає Вільям Шелдон. Гарвардський учений вивів три типи фігур: ектоморф (худі люди), мезоморф (спортивна статура) і ендоморф (схильність до підвищення маси тіла). Конкретна статура, на думку професора, присвоюється нам з народження.

Даний розподіл носить природний характер і зміні не піддається. Давайте дізнаємося, до якого виду належите ви. Залишаємося в положенні «сидячи»!

Ектоморф, мезоморф або ендоморф – яка статура у вас?

Все дуже просто: обхопіть зап’ястя іншої руки. Потім спробуйте з’єднати великий і вказівний пальці:

Якщо зробити це не склало ніяких труднощів, а для перетину ще й додаткове місце залишилося – ви ектоморф. Питання зайвої ваги вас явно не цікавлять, а ось бігом або модельним бізнесом зайнятися можна.

Якщо пальці з’єдналися, але тільки в області подушечок, тип вашої статури – мезоморф. Спортивна, ставна фігура і міцна мускулатура. Заняття спортом вам просто не потрібні – тіло саме володіє хорошими властивостями.

Якщо з’єднати великий і вказівний пальці не вийшло, то, швидше за все, ви ендоморф. Судячи з усього, ви досить об’ємна людина. Але і зрушити вас з місця не кожному під силу. Використовуйте особливості статури в боротьбі.

Виняткова приналежність до конкретного типу статури – рідкість. Як правило, люди поєднують в собі особливості двох видів, але один з них більш явний.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!