Люди випадково познайомилися з родзинками, коли виявили сушений виноград на лозах близько 2000 р до н.е., і це було одне з найважливіших відкриттів в сфері харчування за всю історію. Вітаміни, клітковина і мінерали, які в достатку містяться в цих сухофруктах, роблять його чудодійним суперпродуктом, який лікарі та дієтологи рекомендують своїм пацієнтам.

Виявляється, якщо кинути родзинки в воду і залишити на ніч, то їх корисні властивості подвоюються. Вода розчиняє всі мінерали та поживні речовини родзинок і їх шкірки, посилюючи корисні властивості цього потужного фрукта.

Ваша печінка і кишечник легше позбудуться від токсинів

Послідовники Аюрведи вже давно використовують воду з родзинками для чищення печінки і кишечника. Фактично, детоксикуючі властивості родзинок пояснюються великою кількістю антиоксидантів і харчових волокон, які містяться в цьому сухофрукті.

Антиоксиданти допомагають нашій печінці працювати правильно і повністю виконувати її детоксикаційну функцію, а волокна збільшують об’єм стільця і ​​збільшують кількість дефекацій, допомагаючи очистити кишечник. Приймати такий напій потрібно натщесерце. Крім того, родзинки викидати не варто, краще їх з’їсти.

Ви отримаєте швидкий заряд енергії

Вчені та спортивні експерти вважають, що родзинки можуть послужити хорошою заміною енергетичним батончикам. Родзинки містять велику кількість клітковини і мікроелементів і не містить цукру або штучних ароматизаторів, на відміну від багатьох енергетичних батончиків, які роблять їх ідеальним здоровим перекусом.

Вжита вранці вода з родзинками наповнить вас енергією на майбутній день, або ви можете випити її перед тренуванням.

Ваш рівень холестерину знизиться, а кров’яний тиск стабілізується

Клінічні дослідження показали, що родзинки дуже багаті клітковиною, калієм, фітонутрієнтами і антиоксидантами в порівнянні з іншими звичайними закусками. Люди, які регулярно їдять родзинки, мають більш низький систолічний та діастолічний кров’яний тиск в порівнянні з тими, хто їсть мінімальні кількості цього сухофрукту.

Більш того, споживання родзинок знижує рівень окисленого холестерину низької щільності, що значно знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Дослідження і досвід людей, які регулярно вживають родзинки, доводять, що це справжній суперпродукт з великою користю для здоров’я. Пам’ятайте, однак, що, хоча вода з родзинками може служити хорошою харчовою добавкою до вашого здорового харчування, вона не замінює ліки.

Якщо у вас є проблеми з печінкою, серцем, кров’яним тиском або будь-якими іншими органами або системами вашого тіла, призначте візит до лікаря, який огляне вас і призначить необхідні медичні процедури і дієту.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!