Що відбувається з вашим тілом, якщо ви їсте яйця кожен день?

Яйця це один з найкорисніших продуктів харчування. У них високий вміст заліза, амінокислот і антиоксидантів. Тим не менш, ви повинні завжди вибирати органічні яйця, оскільки вони мають багату поживну цінність, але при цьому не містять гормонів та антибіотиків.

Наше тіло виробляє 11 незамінних жирних кислот, які необхідні для правильного функціонування організму, а яйця містять інші 9, які так само необхідні. А саме, за даними «Центру здоров’я», нестача в організмі цих 9 основних жирних кислот, може стати причиною хронічної втоми, нездорового стану шкіри і втрати волосся, а так само ослаблення імунної системи.

Таким чином, регулярне вживання яєць забезпечить наступні переваги для нашого здоров’я:

Яйця зміцнюють імунну систему.

Одне-два яйця в день можуть допомогти вам боротися з різними інфекціями, так як яйця багаті селеном, важливим мікроелементом для нашої імунної системи.

Яйця зменшують стрес і хвилювання.

Яйця містять незамінні амінокислоти, які сприяють психічному здоров’ю, сприяють виділенню серотоніну, нейромедіатора, що відповідає за розслаблення, спокій і гарний настрій.

Яйця сприяють зміцненню зубів і кісток.

Яйця є найкращим джерелом вітаміну D, поряд з сонячними променями. Цей вітамін має вирішальне значення для зростання і розвитку кісток і зубів. Крім того, цей вітамін викликає поглинання кальцію, який необхідний для нормального обміну речовин, гарного травлення і здорового серця.

Яйця підвищують когнітивну функцію.

Яйця містять холін, з’єднання, яке корисне для розумового процесу. Згідно з дослідженнями, дефіцит холіну підвищує ризик розвитку деменції, неврологічного розладу, хвороби Альцгеймера, і когнітивних порушень.

Яйця поліпшують стан шкіри.

У яйцях високий вміст різних вітамінів, корисних для швидкого росту волосся, хорошого стану шкіри і зору, а також для правильного функціонування печінки. Яйця особливо багаті вітамінами В2 і В12, і дослідження показали, що комплекс вітамінів B має вирішальне значення для правильної роботи когнітивної функції і здорової нервової системи.

Яйця стимулюють втрату ваги.

Яйця забезпечують відчуття ситості, тому вони ідеально підходять для сніданку. Вони допоможуть знизити апетит і ризик переїдання. Згідно з дослідженнями, люди, які їдять яйця на сніданок, споживають менше калорій протягом дня.

Яйця корисні для гарного зору.

Яйця містять у собі два антиоксиданти, лютеїн і зеаксантин, які покращують зір. Крім того, вони знижують ризик розвитку очних захворювань, таких як катаракта і дегенерація жовтої плями.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!