Щоб перевірити роботу серця, занурте долоні в холодну воду на 30 секунд

Щоб перевірити роботу серця, занурте долоні в холодну воду на 30 секунд

Перед тим як бігти до лікарів широкої кваліфікації, здавати купу аналізів, щоб дізнатися в чому причина нездужання, спробуй продіагностувати себе сам. Можливо, результати досліджень допоможуть тобі дізнатися ,які органи не в порядку і що потрібно лікувати.

Регуляція роботи серця
Серце – підступний орган. Він може довго не давати знати про існуючі в ньому проблеми, стукати рівно і ритмічно. А потім раз – і стискатися в інфаркті.

Пропонуємо тобі для профілактики провести наступну процедуру. У невелику ємність налий дуже холодної води, можна навіть з льодом. Потім занур в неї долоні на 30 секунд. І оціни результати: якщо кінчики пальців стали блідими або синюшного кольору, значить, є проблеми з кровообігом.

Робота серця людини  залежить від багатьох факторів: спадковості, ваги, фізичних навантажень, побічного ефекту від прийнятих медичних препаратів, стресу.

На наявність проблем в першу чергу реагують кровоносні судини на кінчиках пальців, в носі і навіть вухах. Вони слабшають від поганого кровопостачання, втрачають чутливість, запалюються.

Погана циркуляція крові не вирок, її можна поліпшити навіть за допомогою харчування. Ось що рекомендують їсти і приймати народні цілителі.

Продукти для гарної роботи серця

  • Часник  запобігає розвитку атеросклерозу, знижує тиск, усуває холестериновий наліт в кровоносних судинах.
  • Риб’ячий жир  виводить холестерин.
  • Ефірні масла  розслаблюють тіло, завдяки термогенним властивостями покращують кровотік.
  • Вміщені в  імбирі  джінджерол і зінгерон запобігають утворенню згустків крові.
  • Висока концентрація капсаїцину в  каєнському перці  зміцнює артерії.
  • Екстракт листя гінкго білоба  збільшує циркуляцію крові в мозку і покращує пам’ять.
  • Есцин, що міститься в  кінському каштані  зміцнює стінки капілярів, запобігає варикозу.
  • Насіння льону , що містять клітковину, жирні кислоти і лігнано, перемагають гіпертонію.

Діагностика, проведена за допомогою крижаної води, може дати тобі загальну інформацію про стан кровоносної системи. Вона проводиться на тому етапі, коли ще є можливість допомогти собі самому. Але пам’ятай, що серйозні перебої в роботі серця не можна залишати без уваги фахівця, їх повинен лікувати кардіолог.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!