Шість порад для видалення вушної сірки в домашніх умовах

 

Вушна сірка — це речовина, яка,  знаходиться у внутрішньому вусі, яке захищає його від бактерій та інших частинок або організмів, які можуть завдати шкоди цій вразливій ділянці.  Крім того, сірка діє як натуральна мастило для вуха і слухового проходу. Але настає момент, коли вона накопичується у великій кількості, що може викликати дискомфорт, а також роздратування, запаморочення, втрату слуху, відчуття, що в вусі щось застрягло і свербіж. Ось чому вам потрібно періодично чистити вуха, щоб видалити зайву вушну сірку.

Що викликає утворення вушної сірки?

Перш ніж ми поговоримо про те, як можна видалити зайву вушну сірку в домашніх умовах, важливо знати, що викликає дискомфорт від накопичення вушної сірки. Вушна сірка може стати дратівливим чинником, коли вона утворює пробку в вушному каналі.

Ця пробка зазвичай з’являється, коли ви регулярно користуєтеся ватними паличками для чистки вух, змушуючи вушну сірку глибше проникати у вушний канал і накопичуватися.

Люди, які регулярно користуються ватними паличками, також схильні до підвищеного ризику надмірного накопичення вушної сірки.

Які симптоми занадто великої кількості вушної сірки?

Коли в вусі занадто багато сірки, ви, ймовірно, зіткнетеся з деякими з наступних симптомів:
свербіння всередині вушного каналу
відчуття, що ваші вуха повні або забиті
запаморочення
дзвін у вухах
погіршення слуху
біль у вусі

Домашні засоби для видалення зайвої вушної сірки

Щоб не страждати від вищезазначених наслідків надмірного накопичення вушної сірки, важливо, щоб ви регулярно чистили вуха і видаляли вушну сірку, щоб вона не створювала пробки. Ми рекомендуємо вам не використовувати вушні палички, а замість цього спробуйте наступні домашні засоби для видалення вушної сірки.

сольовий розчин

Сольовий розчин — відмінний варіант для видалення вушної сірки. Все, що вам потрібно зробити, це розчинити одну чайну ложку солі (7,5 г) в 1/2 склянки води (100 мл). Потім просто увібрати  розчин  уватну кульку і нехай кілька крапель потраплять в вухо, поки ви нахиляєте голову в бік. Утримуйте це положення протягом декількох хвилин, щоб рідина проникла у вушний канал і пом’якшила сірку. Потім нахиліть голову в протилежному напрямку і використовуйте тканину для того, щоб витерти рідину, коли вона стікає.

парафінова олія

Одним з найбільш безпечних та ефективних домашніх засобів для видалення вушної сірки є парафінова олія, яка продається в більшості аптек. Все, що вам потрібно зробити, це розігріти дві-три столові ложки цієї олії над полум’ям свічки. Капніть кілька крапель в вухо і зачекайте кілька хвилин. Потім використовуйте теплу воду, щоб змити будь-які сліди воску. Робіть це протягом трьох днів поспіль, щоб повністю розчинити накопичення сірки.

Перекис водню

Змішати рівні частини перекису водню з водою. Переконайтеся, що перекис водню є у формі 3% розчину. Капніть кілька крапель в вухо і обережно струсіть голову, щоб суміш проникла у вушний канал. Залиште краплі на кілька хвилин, перш ніж нахиляти голову на протилежну сторону, коли рідина витече.

гліцерин

Гліцерин — натуральний продукт, який допомагає пом’якшити вушну сірку для її легкого видалення. Ви можете знайти його в аптеках і використовувати по 4 краплі в кожне вухо три рази в день для досягнення найкращих результатів.

Оцет і спиртовий розчин

Змішайте рівні частини білого оцту і спирту в маленькій мисці. Занурте ватну кульку в суміш і закапайте кілька крапель в кожне вухо.

Оливкова олія

Оливкова олія є ще одним важливим інгредієнтом, який допомагає пом’якшити вушну сірку і полегшити її видалення. Капніть дві або три краплі оливкової олії в постраждале вухо перед сном і спробуйте спати на протилежному боці. Повторюйте це лікування протягом трьох або чотирьох ночей поспіль.

Джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!