Кішки відчувають, коли людина хворіє, і можуть виявити негативну енергію в її організмі. У них дуже сильне електромагнітне поле. І, коли кішка торкається до людини, її електромагнітні хвилі нейтралізують хвилі, які випромінює хворий.

Лікарі відзначають, що в сім’ях, де є вихованці, особливо кішки, хвороби зустрічаються рідше. Але навіть якщо вони виникають, люди видужують швидше.

Ви не повинні дивуватися, якщо вихованець сидить на колінах або на іншій частині вашого тіла. Yе проганяйте його. Він сам піде.

Кішка намагається доторкнутися до тієї частини тіла, де знаходиться хворий орган. І через деякий час біль вщухає, а людина відчуває себе краще.

Біоенергетики вважають, що у цих тварин дуже розвинені екстрасенсорні здібності. Це дозволяє їм бачити ауру людини і лікувати її.

Що зцілюють кішки?

1. Психіку і нерви.

Вони зменшують неспокій, пробуджують почуття впевненості, оптимізму.

2. Серце.

Кішки є відмінними «кардіологами». Тому тим, хто страждає від гіпертонії, які перенесли інфаркт або інсульт, рекомендується частіше тримати кішку.

Присутність в будинку кішки стабілізує кров’яний тиск у людей з нейровегетативною дистонією. Крім того, у людей, у яких є ці вихованці, ризик серцевого нападу зменшується на 30-40%.

3. Пам’ять.

Найбільше накопичення точок, що активують пам’ять, знаходиться в центрі долоні. На Сході люди використовують спеціальні кульки, щоб стимулювати цю частину мозку. Але замість цього ми можемо погладити кішку або собаку. Якщо робити це щодня, ви поліпшите пам’ять.

4. Імунітет і кістки.

Фахівці також помітили, що ці тварини допомагають швидше знизити температуру в разі застуди або грипу. Крім цього, вони скорочують больові відчуття і навіть зміцнюють кістки.

«Спеціалізація» котів

  • Кішки краще виліковують захворювання нервової системи і внутрішніх органів.

    Коти – найкращі фахівці в області остеоартриту, спондильозу, остеопатії.

  • Довгошерсті кішки – відмінні неврологи. Вони допомагають в разі депресії, зменшують дратівливість, нормалізують сон.
  • Коти з шерстю середньої довжини є хорошими кардіологами.
  • Коти з короткою шерстю краще лікують розлади шлунка, печінки і нирок.
  • Сіамські кішки допомагають в лікуванні простудних захворювань. Вони також відіграють важливу роль у профілактиці грипу. Їх присутність в будинку знищує мікробів, які можуть викликати це захворювання.
  • Насправді навіть колір кішки має значення.

Чорна кішка: чи варто заводити?

Деякі турбуються про те, чи можна приводити в будинок чорну кішку. Але мало хто знає, що вони здатні поглинати багато негативної енергії. Позбавляючи господаря від надлишку негативних енергій, чорні кішки допомагають нормалізувати кровообіг, обмін речовин і навіть прискорюють розсмоктування внутрішньої гематоми. Таким чином, вони запобігають інфаркт, інсульт, гіпертонію, гастрит і остеопатію.

Чи здогадувалися ви про те, що коти зцілюють вас?

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!