Старий засіб допоможе швидко очистити артерії і зміцнити організм!

Старий засіб допоможе швидко очистити артерії і зміцнити організм!

Засіб, що зміцнює організм і систему очищення судини

З віком або від неправильного харчування і способу життя судини втрачають еластичність, на внутрішніх стінках осідають скупчення холестерину, кальцинований осад і просвіт істотно звужується. Це призводить до підвищення тиску, погіршення кровопостачання всіх органів, а особливо чутливий мозок. Як результат – інсульти, інфаркти і багато хронічних болячок.

Зараз існує багато аптечних ліків, які очищають судини від непотрібних накопичень. Але у кожного з них є багато побічних ефектів і протипоказань, окрім того, хімічні речовини негативно впливають на стан печінки і нирок.

У народній медицині різних країн існують перевірені засоби, якими люди вже багато років використовують в лікуванні судинних проблем. Сьогодні хочемо вам представити ефективний  метод очищення судин від холестеринових бляшок і кальцієвих осадів. Всі складові цього засобу повністю натуральні, добре сприймаються, а запаху зовсім не дають (навіть часник – завдяки спеціальному способу приготування).

У будь-якому випадку  прийом такого народного засобу не зашкодить точно.

Для того, щоб його приготувати, робіть так:

4 лимони дуже ретельно вимийте, обдайте окропом, щоб видалити восковий наліт. Поріжте лимони тоненькими кільцями. Можна також пропустити через м’ясорубку.
Очистіть невеликий корінець імбиру і 4-5 зубків часнику, подрібніть їх блендером або теж через м’ясорубку.
Помістіть лимони в одну банку на 3 л або 3 банки по 1 л, розподіливши різними частинами.
Закип’ятіть 2 л води і дайте їй охолонути до 60 градусів.
Додайте до води часник, імбир і 2 ст.л. меду. Добре розмішайте і відразу залийте в банки з лимоном.
Склад буде готовий до вживання вже через 2 години.
Намагайтеся щодня натщесерце випивати по півчашки (100 мл) отриманого настою вранці і ввечері. Період лікування – 3 тижні. Потім тиждень перерви і далі ще 4 тижні приймати тільки вранці або ввечері (зробити нову порцію). Результат відчуєте через 10-14 днів.

Зберігати засіб треба в холодильнику, перед вживання трохи підігріти на водяній бані.

PS Будьте здорові!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!