Цілющий розчин, який витягує ниючий і тягнучий біль з ніг!

Цілющий розчин, який витягує ниючий і тягнучий біль з ніг!

 

Тепер ноги вночі вже не «крутить».

Кілька років тому по ночах крутило і вивертало ноги – не знала, куди і як їх покласти. У підсумку – безсонні ночі, недосипання, втома і дратівливість . Адже ноги – наша опора на все життя. І я знайшла для своїх ніжок лікування!

Сила здоров’я і краси в натуральних рецептах!

У тазик або відро налити 2-3 л теплої води , розпустити  господарське мило (туалетне не годиться!), щоб вода стала білою, як молоко.

Додати по жмені харчової соди і морської солі (підійде будь-яка), перемішати до розчинення, додати гарячої води з чайника, яку можливо терпіти, ще раз розмішати, додати 10 крапель йоду.

Опустити ноги в цей розчин по щиколотку на 15 хвилин – ні хвилиною більше, інакше почнеться зворотний процес! За цей час розчин витягує з ніг весь біль. Ноги витерти рушником, змастити кремом або лікувальною маззю (можна оливковою олією), масажувати ступні, одягти вовняні шкарпетки і  спати.

Розчин використовувати 3 рази, кожен раз підігріваючи до терпимої температури і додаючи ще по 10 крапель йоду, тримати ті ж 15 хвилин. Після 3 раз готувала свіжий розчин. Зробіть 10-12 процедур (щодня), потім перерва, далі по самопочуттю.

У кого проблеми з венами (варикоз і тромбофлебіт), розчин робіть не гарячим, а теплим. Після першої процедури я спала спокійно, а після 10 процедур забула, як мої ноги смикало і вивертало. Мої ніжки сказали спасибі за таку турботу!

Лікування я тепер проводжу іноді, коли потрібно. Мої сусіди дачниці теж користуються цим рецептом, всі задоволені!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!