Ця гімнастика для шиї творить чудеса

Ця гімнастика для шиї творить чудеса

 

Всього чотири вправи, які здаються банальними на перший погляд, при регулярному виконанні допоможуть підтягнути шкіру шиї, нормалізувати сон і навіть позбутися від болю в шийному відділі хребта і головного болю.

Гімнастика для шиї допоможе поліпшити кровообіг, зняти напругу і в майбутньому позбавить вас від витрат на дорогі ліфтинг-процедури. І не забувайте, від того, в якому стані знаходяться м’язи шиї і грудної клітини, залежить стан жіночого бюста. Так що не лінуйтеся, знайдіть кілька хвилин в день для жіночого здоров’я і краси!

Гімнастика для шиї:

♦ Встаньте і випряміть спину, голову тримайте рівно, верхівка дивиться вгору (вихідне положення). Руки, зчеплені в замок, покладіть на верхівку, голову трохи нахиліть вперед, а потім, чинячи опір руками, прагнете повернути голову в початкове положення, долічіть до 30 і розслабтеся, повторіть ще раз.

Один раз повторіть вправу перед дзеркалом, ви побачите, як працюють м’язи шиї і стане зрозуміло, чому ці вправи настільки ефективні.

♦ Прийміть вихідне положення, огинаючи голову зверху, покладіть долоню лівої руки на праве вухо. Трохи нахиліть голову до лівого плеча і, чинячи опору рукою, прагніть повернути голову в початкове положення, рахуйте до 30 і розслабтеся, зробіть вправу ще раз і повторіть для іншої сторони.

♦ Сядьте на стілець, упріться руками в сидіння, спина повинна бути рівною. Потім прогніть спину, відкиньте голову максимально назад і долічіть до 30. Поверніться в початкове положення, а потім повторіть вправу ще раз.

♦ Прийміть вихідне положення, як в першій вправі. Поверніть голову вліво і дивіться через плече, порахуйте до 30, поверніться у вихідне положення, повторіть вправу ще раз і поміняйте сторону.

Ось і вся гімнастика для шиї,проста, але ефективна – надзвичайно! Ваше завдання не лінуватися і виконувати вправи регулярно, щодня, нагорода – гнучка, красива шия.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!