Уггі – не такі нешкідливі для здоров’я, як нам здається!

Уггі – не такі нешкідливі для здоров’я, як нам здається!

Наближаються холоди, і всі модники і модниці дістають із шаф тепле взуття. Уже не один сезон популярними є австралійські валянки – уггі.

Вони стильні, комфортні, м’які і, здавалося б, зручні.Але, як стверджує лікар-ортопед Іен Макдемотт, ці валянки дуже шкідливі для нашого здоров’я.

Нога в них не закріплена, тому починає складатися неправильна хода. Неміцний матеріал підошви призводить до деформації контуру стопи. М’яка підошва не амортизує п’яту при ходьбі. І з кожним кроків нога отримує мікротравми. Так як уггі не мають каблука, то п’ята поступово опускається вниз.
Низький рівень підтримки стопи збільшує захворювання щиколоток, колін, стегон. При напрузі кінцівок, вони більш схильні до розтягування. А для того, щоб уггі не зійшлися, їх власникові постійно доводиться напружувати ногу.

Особливо шкідливі уггі для дітей. Їх кістки ще ростуть і можуть легко деформуватися. Зайве навантаження на коліна проводить до змін кісток таза, провокує хвороби хребта.

Ортопеди закликають, якщо не відмовитися повністю від австралійських валянок, то хоча б обмежити їх носіння. Лікарі пропонують носити їх не більше декількох годин в день, з обов’язковими перервами.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!