Вітаміни, які жінки повинні споживати, щоб уникнути проблем зі здоров’ям

Вітаміни, які жінки повинні споживати, щоб уникнути проблем зі здоров’ям

Я впевнена, що ви зможете отримати максимальну користь від цих вітамінів, і вони допоможуть вам почувати себе набагато здоровішою. Ви хочете знати більше? Читайте до кінця.

10 вітамінів, які кожна жінка повинна споживати, щоб уникнути будь-якої проблеми зі здоров’ям

1. Вітамін B12
Зміцнює кров і покращує кровообіг, таким чином, допомагаючи здоров’ю органів, особливо мозку. Він також покращує життєздатність, вам потрібно, щонайменше, 2,4 мг в день.

2. Кальцій
Цей мінерал стає  більш необхідним, оскільки роки йдуть. Він може споживатися в таблетках щодня або в тофу, мигдалі, брокколі або шпинаті.

3. Вітамін D
Це може контролювати рівень цукру, що викликає деякі хронічні проблеми. Споживання не менше 4000 МО в день допомагає поліпшити абсорбцію кальцію.

4. Магній
Він регулює кров’яний тиск, ідеально підходить для серцево-судинної системи і запобігає запаленню в різних частинах тіла. Також це мінерал, необхідний для травлення.
5. Омега-три
Омега-три скасовує ефекти передчасного старіння, покращує спалювання жиру, здоров’я серця, запобігає втраті пам’яті і багато іншого.

6. Вітамін B7
Вітамін B7, також відомий як біотин, необхідний для росту клітин і синтезу жирних кислот. Цей вітамін робить волосся і шкіру здоровими.

7. Вітамін B9
Вітамін B9, також відомий як фолієва кислота, необхідний для всіх жінок. Це допомагає запобігти серцевим захворюванням, високому кров’яному тиску, хворобі Альцгеймера і депресії.

8. Вітамін С
Це допомагає прискорити процес загоєння, сприяє зростанню тканини і знижує ризик виникнення певних типів раку, серцевих захворювань і пошкодження тканин.

9. Вітамін Е
Вітамін Е містить омолоджуючі властивості, які борються з ушкодженням клітин і уповільнюють вікові зміни у вашому тілі.

10. Вітамін До
Вітамін До відіграє ключову роль у зміцненні кісток, підтримці нормального згортання крові і зменшенні ризику різних серцевих захворювань.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!