Вітаміни, які жінки повинні споживати, щоб уникнути проблем зі здоров’ям

Вітаміни, які жінки повинні споживати, щоб уникнути проблем зі здоров’ям

Дівчата, зверніть увагу!Я впевнена, що ви зможете отримати максимальну користь від цих вітамінів, і вони допоможуть вам почувати себе набагато здоровішими. Ви хочете знати більше? Читайте до кінця.

10 вітамінів, які кожна жінка повинна споживати, щоб уникнути будь-якої проблеми зі здоров’ям

1. Вітамін B12
Зміцнює кров і покращує кровообіг, таким чином, допомагаючи здоров’ю органів, особливо мозку. Він також покращує життєздатність, вам потрібно, щонайменше, 2,4 мг в день.

2. Кальцій
Цей мінерал стає набагато більш необхідним, оскільки роки йдуть. Він може споживатися в таблетках щодня або в тофу, мигдалі, брокколі або шпинаті.

3. Вітамін D
Споживання не менше 4000 МО в день допомагає поліпшити абсорбцію кальцію.

4. Магній
Він регулює кров’яний тиск, ідеально підходить для серцево-судинної системи і запобігає запалення в різних частинах тіла. Також це мінерал, необхідний для травлення.

 5. Омега-три
Омега-три скасовує ефекти передчасного старіння, покращує спалювання жиру, здоров’я серця, запобігає втраті пам’яті і багато іншого.

6. Вітамін B7
Вітамін B7, також відомий як біотин, необхідний для росту клітин і синтезу жирних кислот. Цей вітамін робить волосся і шкіру здоровими.

7. Вітамін B9
Вітамін B9, також відомий як фолієва кислота, необхідний для всіх жінок. Це допомагає запобігти серцевим захворюванням, високий кров’яний тиск, хвороба Альцгеймера і депресію.

8. Вітамін С
Це допомагає прискорити процес загоєння, сприяє зростанню тканини і знижує ризик виникнення певних типів раку, серцевих захворювань і пошкодження тканин.

9. Вітамін Е
Вітамін Е містить омолоджуючі властивості, які борються з ушкодженням клітин і уповільнюють вікові зміни у вашому тілі.

10. Вітамін До
Вітамін До відіграє ключову роль у зміцненні кісток, підтримці нормального згортання крові і зменшенні ризику різних серцевих захворювань.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!