Вона збирала гілочки хвої і сосни! Відварила і забула про високий тиск!

Вона збирала гілочки хвої і сосни! Відварила і забула про високий тиск!

Гіпертонією хворіють багато людей. Такі люди роками ходять по лікарях, приймають гіпотензивні препарати і багато хто з них навіть не здогадуються про існування простого, але дуже ефективного рецепту народної медицини, який може привести артеріальний тиск в норму як мінімум на кілька років.

А готується цілющий відвар так: засипте в каструлю 5 ст. ложок хвої сосни і по 2 ст. ложки плодів шипшини і цибулиння, залийте суміш 1 літром холодної води, доведіть до кипіння і варіть на малому вогні під кришкою 10 хвилин.

Дайте відвару трохи настоятися, потім процідіть і при необхідності додайте трохи кип’яченої води – щоб відвару було рівно 1 літр. Розділіть цей обсяг порівну і випийте протягом 2 днів, після чого приготуйте нову порцію відвару. Курс лікування – 4 місяці.

Перші кілька років проводіть його регулярно, а далі – за потребою. Поліпшення може наступити вже через тиждень, а через місяць можна почати поступово скасовувати гіпотензивні препарати. До речі, хвойний відвар добре очищає кишечник і печінку, а також має сечогінну дію.

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ БУДЬ-ЯКОГО ПРЕПАРАТУ, ЗАСОБУ АБО МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВО проведіть консультації з лікарем!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!