Як позбутися від запалення мигдалин дуже швидко: за 24 години!

Як позбутися від запалення мигдалин дуже швидко: за 24 години!

 

Якщо вас часто турбує біль та дискомфорт у горлі, обов’язково прочитайте цю статтю. Ми розкажемо вам, що таке тонзиліт та як його лікувати без шкоди для здоров’я.

Хронічний тонзиліт називають запалення мигдалин, що виявляється в результаті стійкої інфекції різного типу. У період одужання ніякі проблеми не відчуваються, але такий хворий має схильність до частих загострень.

Мигдалини, які запалюються, виконують дуже важливу функцію в нашому організмі. Ці подушечки захищають організм від чужорідних тіл та інфекцій, а також виробляють клітини крові, які перешкоджають проникненню бактерій і вірусів у ваше тіло через рот.

Запалення піднебінних мигдалин, а воно зустрічається досить часто у вигляді ангін і абсцесів, змінює структуру і знижує захисні властивості мигдалин.

Часті запалення мигдалин можуть викликати необхідність в хірургічному втручанні, адже хронічний тонзиліт може спричинити наступні захворювання:  ревматизм, нефрит, ревматоїдний артрит та ін.

Факторами до розвитку хронічного тонзиліту є:
алергічний;
гіпертрофія піднебінних мигдалин,
наявність гіпертрофованих аденоїдів;
дисбактеріоз кишечника;
умови зовнішнього середовища: забруднення повітря і води діоксидом азоту та сірки, діоксином, важкими металами та ін.
Ось деякі симптоми проблем мигдалин:

• біль в горлі.

• труднощі при ковтанні, часто супроводжувані болем.

• озноб.

• біль у вусі.

• неприємний запах з рота.

Природні домашні засоби для того, щоб вилікувати мигдалини.
На перших стадіях розвитку захворювання можна обійтися без антибіотиків, обмежившись лише народними засобами, які мають антисептичну, протизапальну, антибактеріальну дію.

1. Мед і часник

Часник є природним антисептиком, а мед надає заспокійливу дію на мигдалини.

2. Мед і куркума

Так само, як і часник, куркума має природні антисептичні властивості, які можуть вилікувати запалення горла і мигдаликів.

3. Полоскання

Використовуйте полоскання. Розчиніть 0,5 ч.л. соди та 0,5 ч.л. солі в склянці з очищеною водою. Полощіть горло таким розчином кілька разів, кожен день.

4. Яблучний оцет

Змішайте 1 ст.л. яблучного оцту з 1. ст.л. меду та 1 склянкою теплої води. Полощіть горло кілька разів в день, щоб побачити різницю.

5. Ехінацея

Ехінацея очищає кров і зміцнює імунну, і лімфатичну системи. Вона зменшує запалення, знімає набряк і заспокоює біль в мигдалинах, а також стимулює вироблення лейкоцитів, які атакують патогенні мікроорганізми.

Будьте здорові!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!