Якщо у вас слабкі нігті, то організм благає про допомогу

Якщо у вас слабкі нігті, то організм благає про допомогу

Це один із симптомів, що вказують на недолік магнію. Марганець має антиоксидантні властивості і необхідний для розвитку кісток, загоєння ран, а також для метаболізму вуглеводів, амінокислот і холестерину.

Марганець має важливе значення для здорових, міцних кісток. Це також є ключовим фактором для поглинання інших вітамінів, включаючи вітаміни групи В і С, які необхідні для зміцнення здоров’я мозку.

СИМПТОМИ ДЕФІЦИТУ МАГНІЮ:
слабкість,
нудота,
блювота,

запаморочення,
втрата слуху,

слабке волосся і нігті.
У самих крайніх випадках, дефіцит маргнію може привести до паралічу, сліпоти, безпліддя і судом.

У яких продуктах він є?

Морепродукти.
Мідії, молюски та раки є лише деякими з багатьох видів морепродуктів, багатих марганцем. Морепродукти також здорове джерело вітамінів групи В, омега 3s, і незамінних амінокислот.

 Горіхи і насіння.
Фундук, пекан, волоські горіхи і горіхи макадамії є одними з найвищих джерел марганцю. Горіхи також волокнисті, багаті вітаміном Е, міддю і магнієм.

Шпинат.
Темно-зелені листові овочі є одними із самих здорових продуктів на планеті. Тільки 1 чашка шпинату має більш ніж в 2 рази добової норми вітаміну А і більш ніж в 6 разів більше, ніж вітаміну К.

Цілісне зерно.
Є багато переваг у тому числі з цільного зерна у вашому раціоні, на додаток до здорової дози марганцю. Коричневий рис, вівсяні пластівці, булгар, лобода і просо знижують ризик розвитку цукрового діабету 2 типу, серцево-судинних захворювань і деяких видів раку.

Тофу.
Це типове вегетаріанське м’ясо-замінник більш здоровий, ніж ви думаєте. На додаток до марганцю, тофу є відмінним джерелом кальцію, міді, заліза і омега 3s.

 Біла квасоля,

Боби і квасоля мають важливе значення для доброго здоров’я. Квасоля з високим вмістом клітковини, вітаміну С і магнію.

Чорний чай.
Один з найпростіших способів, щоб отримати достатню кількість марганцю в ваш раціон, потрібно просто насолоджуватися щоденною чашкою чаю. Чорний чай також має перевагу, корисну для серця і кісток.

Не ризикуйте дефіцитом марганцю. Діліться цією статтею з друзями і сім’єю.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!