Якщо ви страждаєте від поганого кровообігу, то ось рішення вашої проблеми за 20 хвилин!

Якщо ви страждаєте від поганого кровообігу, то ось рішення вашої проблеми за 20 хвилин!

Всі ми добре знаємо, яку важливу роль в життєдіяльності нашого організму грають кровоносні судини. Знаємо ми, звичайно, і те, як наші судини страждають від самих різних факторів, з якими ми стикаємося протягом усього життя.Безумовно, при виникненні будь-яких проблем, пов’язаних з поганим кровообігом, необхідно в першу чергу звернутися до лікаря, який проведе обстеження, призначить відповідне лікування.

Однак, паралельно основному лікуванню, можна провести цілий ряд допоміжних вправ та скористатися народною медициною, яка значно покращать ваш стан.Щоб уникнути цих неприємних моментів, лікарі рекомендують регулярно виконувати гімнастику для зміцнення судин. Сьогодні ми розглянемо декілька простих, але ефективних вправ, які ви можете виконувати хоч кожен день.

Прокинувшись вранці, не поспішайте вставати. Виконайте лежачи нескладну і корисну розминку.

Вправа 1. Лежачи підніміть одну ногу і обертайте ступні спочатку в одну сторону, потім в іншу. Повторіть з другою ногою.

Вправа 2. Лежачи повторіть вправу «велосипед».
Вправа 3. Лежачи повторіть вправу «ножиці» — спочатку вертикальні, потім горизонтальні.

Вправа 4. Лежачи на спині, зігніть ногу в коліні і підтягніть її до грудей, повторіть з іншою ногою теж саме.

Вправа 5. Зігніть ноги в колінах, підніміть вгору, розігніть і випряміть, а потім знову зігніть. Якщо складно, можна виконувати однією ногою.

Також, дані вправи можна поєднувати з неймовірним природним засобом — куркумою. Вона дає відмінні результати, якщо регулярно її застосовувати.Завдяки своїм потужним властивостям, вона добре справляється з відновленням кровотоку та покращенням нервової системи.

Рекомендується змішувати 1 чайну ложку порошку куркуми зі склянкою теплого молока, і дрібкою червоного або чорного меленого перцю.Пийте один або два рази на день, приблизно по 200 мілілітрів, і вже згодом, ви помітите, чудові зміни. Для покращення смаку, можна додавати мед!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!