Японський лікар, що дожив до 105 років, розкрив секрет довголіття

Японський лікар, що дожив до 105 років, розкрив секрет довголіття

 

Сігеакі Хінохара вірив, що енергію організму дає радість, а не дотримання режиму сну і харчування.
Японський лікар дожив до 105 років і спостерігав пацієнтів майже до самої смерті. Цей приклад перевертає всі наші уявлення про старість.

18 липня 2017 року Японія втратила національне надбання. За своє життя Хінохара вніс неоціненний вклад в розвиток охорони здоров’я країни як практикуючий лікар і вчений. Лікар був главою п’яти фондів і президентом Міжнародного Госпіталю Св. Луки в Токіо. Також ввів в Японії щорічні комплексні медичні обстеження, які сприяли збільшенню тривалості життя.

Ви здивуєтеся: як йому вдалося дожити до таких років і перебувати в доброму здоров’ї?

Він розумно поєднував роботу і особисте життя (дотримувався балансу між роботою та особистим життям)? Ні.

Висипався? Ні.

Ось його головні правила життя.

Енергія з’являється, коли ви почуваєте себе добре, а не від того, що їсте або досить спите . Не мучте свій організм такими правилами, як обідня перерва або час сну. Пам’ятайте, як будучи дітьми, ми забували про їжу і сон, коли веселилися? Хінохара вірив, що так само ставитися до цих речей потрібно і дорослим.

Якщо ви хочете прожити довго, стежте за вагою. «На сніданок я випиваю каву, стакан молока і трохи апельсинового соку зі столовою ложкою оливкової олії. Ланч – молоко і кілька печива, або зовсім нічого, коли я занадто зайнятий. Обід – овочі, трохи риби і рису, і, двічі в тиждень – 100 грамів нежирного м’яса » , – розповів лікар.

Немає ніякої необхідності виходити на пенсію , а якщо все ж доведеться, то далеко за 65 років. Він пояснював, що 65 років – вік виходу на пенсію – був встановлений півстоліття тому, коли тривалість життя в Японії становила 68 років. Тепер люди живуть довше, а значить можуть працювати довше.

Є ще одне, що вас дуже здивує. Хінохара рекомендував не приймати рекомендації лікарів надто вже буквально , він радив терапію тваринами і мистецтвом.

«Коли лікар рекомендує зробити аналізи або операцію, запитайте його, запропонував би він зробити ці процедури своїй дружині або дітям. Всупереч загальноприйнятій думці, лікарі не можуть вилікувати всіх. Так навіщо непотрібна біль і операція? » , – міркував Хінохара.

На його думку, музика і терапія тваринами допомагають пацієнтам більше, ніж лікарі можуть собі уявити.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!