Іра залишилася одна в 68 років, після цього почалися найкращі роки у її житті

У 68 років Ірина стала вдовою. Спочатку їй було дуже важко: вона ні з ким не спілкувалася та не виходила з дому. Їй хотілося піти за чоловіком, але вона придумала дещо краще: 15 років страждаючи на цукровий діабет, почала нещадно їсти солодке.

Вона багато років відмовляла собі у цьому задоволенні, тепер її вже ніщо не тримало. Іра сподівалася, що її цукор підніметься, і її життю настане кінець . Але все було гаразд. Її син із сім’єю вже давно жили за кордоном: вона лише 3 рази бачила невістку, а онука – 5. Вони жодного разу кликали Ірину до себе, але жінка не хотіла покидати свій будинок.

Друзі радили їй вийти заміж, знайомлячи її з пенсіонерами, від яких Ірині ставало ніяково. Але їй було дуже самотньо, тому вона розмістила оголошення у соціальних мережах: «Запрошую літню самотню жінку для спільного дожиття».

Вже 8 років Ірина живе з трьома жінками. Пенсіонерки об’єднали не лише свої життя, а також пенсії та інтереси. Вони мають машину, дачу, отримують непогані гроші від оренди квартир двох подруг, що переїхали до Іри.

Жінки відвідують плавання, ходять до театру, на виставки, концерти, двічі на рік їздять на відпочинок та ніколи не сваряться.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!