Наомі Кемпбелл не посоромилася і показала фото без перуки

Уже кілька років британська супермодель Наомі Кемпбелл бореться з власним облисінням. Втрачати волосся «Чорна пантера» почала приблизно десять років тому. Довгий час вона намагалася приховувати цей факт від громадськості. Для цього на публічні заходи Наомі одягала перуки.

Але шила в мішку не сховаєш. Спочатку публіка помітила злегка з’їхавшу перуку Наомі на червоній доріжці Каннського кінофестивалю в 2010 році, а через два дні папараці сфотографували Кемпбелл на пляжі Ібіци. Тоді у моделі сповзла перука і оголила сильні залисини. Багато жахнулися тому, як виглядає «Чорна пантера» насправді.

Після цього вона зізналася, що дійсно втратила більшу частину свого волосся.

Причиною облисіння стало те, що Наомі дуже часто змінювала зачіски, робила укладання, завивки, використовувала штучні пасма. Все це негативно відобразилося на силі її волосся, особливо на лобі і на скронях. Сама манекенниця стверджує, що причиною втрати волосся стали постійні стреси, які вона пережила, працюючи моделлю. Зараз Кемпбелл намагається врятувати залишки своєї шевелюри.

Нещодавно супермодель проявила сміливість і опублікувала в соціальних мережах Селфі без перуки. Багато підписники вирішили підтримати Кембелл. Вона отримала тисячі позитивних коментарів з приводу своєї зовнішності.

«Ось що значить красуня, їй навіть лисою круто буде», «Так теж йде!», «Сильна, впевнена в собі і красива», – написали в коментарях.

Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!