Що подарувати на Новий рік 2020: подарунки, які принесуть удачу

Що подарувати на Новий рік 2020: подарунки, які принесуть удачу

Новий рік для кожної людини з самого дитинства стає часом чарів. Ми намагаємося дарувати близьким чудо і тепер. У 2020 році деякі подарунки принесуть не тільки позитив і відмінний настрій, а й удачу.

Щоб рік був щасливим, варто звернути увагу на тварину, яка, згідно зі східним гороскопом, виявиться нашим покровителем. У 2020 році господарем року буде Білий Металевий Щур. Це непоганий знак, багатьом він принесе перспективні зміни і прояснить майбутнє. Ну а щоб Фортуна не обділила благополуччям рідних і близьких, можна підібрати їм вдалі подарунки. Отже, подивимося, що особливо оцінить покровитель року.

Частування до святкового столу. У 2020 році принести яскравий фруктовий кошик з екзотичними наїдками, гарне вино, набір новорічних солодощів або сирів для загального застілля – відмінна ідея. Таким чином ми хочемо господарям будинку благополуччя і достатку не тільки за новорічним столом, а й протягом усього року.

Інтелектуальні подарунки. Не варто думати, що Щур оцінить тільки сир або інші частування. Це той ще інтелектуал, він хитрий, кмітливий, цінує цілеспрямованих і гостро розуміючих людей. Тому в 2020 році багато помітять у себе тягу до саморозвитку, до роботи над собою. Ви можете піднести сертифікат на вечірні курси або заняття онлайн самого різного роду: іноземні мови, ораторське мистецтво, творчі заняття.

Можна зробити акцент на естетичних подарунки. Припустимо дарувати книги або абонементи, квитки в театри і на фестивалі. Необхідно при цьому відштовхуватися від уподобань ваших друзів і рідних.

Практичні презенти.  Ці подарунки теж будуть до речі. Щур не з тих, хто витає в хмарах. Він буде радий і набору інструментів, і новим насадкам для міксерів або дрилів, і зниженими купонах в будівельні та оздоблювальні магазини.

Тут важливо підійти до справи індивідуально: загальних подарунків Щур не оцінить. Тим, хто зараз робить ремонт, стануть в нагоді пов’язані з ним дрібниці. Молодих батьків порадує оформлений по-новорічному комплект для малюка (одяг, рушник або слінг, іграшки для розвитку моторики). Літньому подружжю можна дарувати затишні теплі пледи.

Насправді майже всі подарунки можна сміливо дарувати в 2020 році. Уникати варто лише одного –  чергових сувенірів . Краще не вибирати презент в останній момент, і якщо запрошення на свято було несподіваним, подарувати посильну для вас суму грошей.

Креативний варіант  –  подарунок, зроблений самостійно .

Куплений подарунок краще з добрими намірами приховати в затишне місце і потримати там пару днів, перш ніж вручати. Так ви зарядите його позитивною енергетикою і вашими найкращими побажаннями.

Готуйтеся до Нового року разом з нами, готуйте з нами новорічні страви, які принесуть удачу, і неодмінно придумайте найзаповітніше бажання для святкової ночі!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!