3-річний хлопчик зробив сестрі стрижку. Мама тепер просить таку ж

3-річний хлопчик зробив сестрі стрижку. Мама тепер просить таку ж

 

Бріана і Майкл тепер точно знають, що, коли більше 5 хвилин дітей не чути, не радіти треба, а панікувати. Вони вирішили поділитися користувачами смішною історією.

У сім’ї росте дві дитини. Кольту 3 рочки, а Кімбер – 2. Якось батьки сиділи на кухні, і помітили, що діточок щось не чути. Це був знак того, що вони щось творять. Саме так все і було. Дітки звідкись стягнули ножиці, вважаючи їх хорошою і забавною іграшкою.

Кольта вирішив бути перукарем, до якого прийшла сестра. Він почав стригти дитину. Все, як годиться. Діти сильно захопилися грою і перетворили її в реальність.

Звичайно, батьки були в шоці, коли тільки побачили, що вони натворили. Але лаяти їх за таке вона не стали. Просто потрібен був час, щоб прийти в себе. Потім вони почали сміятися, і дітки теж приєдналися до них, зрадівши тому, що їх не покарають

.

Крім того, зачіска була дуже милою і креативною . Звичайно, дітей лаяти не стали, але їм пояснили, що ножиці – не найзручніша іграшка для дітей.

Мама після того, як прийшла в себе, зрозуміла, що дівчинці потрібно зробити нормальну зачіску, як же вона буде в садок ходити … На щастя, їх сусідка – перукар.

Але зате вийшло дуже яскраво!

І стильно!

Тепер мама теж бажає зробити собі таку ж стрижку.

Мама думає, що у сина є пристрасть до ножиць. А може він в майбутньому стане перукарем … Хто знає …

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!