Дочка вирішила все життя провести у мене “на шиї”

Донька зовсім не хоче нічого доводити до кінця. Не знаю від кого у неї ця риса, бо ми з її батьком досить цілеспрямовані люди, завжди наполегливо працювали, аби дати їй все, чого вона тільки забажає.

Спочатку вона покинула танцювальну школу. Буквально трохи залишалося до закінчення навчання. Сказала, що не цікаво й перестала ходити.

Гаразд. Я розумію, що танці можуть набриднути, особливо якщо стільки років займатися одним і тим самим.Але ж є різні стилі, різні напрями. Та вона навіть слухати не хотіла. Не цікаво і крапка. Потім захотіла піти вчитися на вебдизайнера та смм. Походила кілька місяців. Показувала свої роботи мені. Виходило дуже круто. Я її хвалила. І в якусь мить донька сказала, що не треба більше витрачати гроші — вона більше не туди ходитиме.

Та ж ситуація з вищою освітою. Вступила на юридичний. Скоро у них мала б бути сесія. Я пита, як її успіхи в навчанні, чи готова до екзаменів, а дочка сказала, що нещодавно забрала документи з вишу. Навіть з нами не порадилася. Зараз збирається йти на курси з манікюру. Просить гроші.

Я розумію, що зараз це можливо досить прибуткова професія. Але ж дівчина має талант до всього, а хоче просидіти свої молоді роки за столом у пилюці. Я вже не хочу потурати дочці — знову походить трохи й покине.

Взагалі складається таке враження, ніби вона просто удає, що щось робить, аби сидіти в нас з чоловіком на шиї…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!