Хлопчик із Маріуполя вів щоденник, який зараз на концертах читає Тіна Кароль. Артистка подарувала його родині квартиру у безпечному місці

Захисники України — не завжди брутальні мужики у камуфляжі, за свободу та мир воюють і чарівні, схожі на ангелів дівчата. Їм навіть не обов’язково йти у окопи.

Тіна Кароль одна з них. Говорить із людьми, збирає гроші для армії, розповідає, що доводиться пережити мирним жителям. А ще Тіна дає звучати їхнім голосам, зараз на концертах вона читає щоденник хлопчика дев’яти років. Єгор прожив із батьками цілий місяць у Маріуполі, коли звідти неможливо було вибратися.

Так склалося, що першим вивезли дідуся Єгора, він і почав публікувати записи онука. Ідею підхопила артистка: ну що, якщо не щирі дитячі нотатки, дасть людям зрозуміти почуття постраждалих.

А потім вона вирішила, що має допомогти хоча б цій родині, дати людям приклад та надію. Менеджер Тіни розшукав сім’ю Єгора, розповів, що весь світ плаче над рядками з його щоденника.

З’ясував, що біженці залишилися без свого житла та запропонував купити їм квартиру. Це диво якесь, у такий складний час у дитини з’явиться своя кімната на Івано-Франківщині, в безпеці. Що може бути прекрасніше для його сім’ї?

Єгор заслужив подарунок долі своєю завзятістю, вірою в краще. Він не опускав руки, вів щоденник у найскладніших умовах і чимало зробив для майбутнього миру в усьому світі. Чисте йому небо.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!