Коли лікарі отримали результати аналізів, вони були просто вражені

Коли лікарі отримали результати аналізів, вони були просто вражені

23-річна Бекі-Джо Аллен і її наречений Ліам Тірні разом з дочкою Індіаною живуть в Ліверпулі, Великобританія.

Пара давно планувала ще дітей, і коли Беккі дізналася, що вагітна, всі були дуже щасливі. Але попереду на них чекав величезний сюрприз.

Беккі з самого початку зрозуміла, що ця вагітність протікає куди важче, ніж попередня – її постійно нудило вранці, боліла голова. Майбутні батьки почали турбуватися. Вперше відправившись на УЗД, вони вже прокручували в голові всі найгірші варіанти.

Але лікар повідомила їм новину, яка на мить просто вибила їх із колії. Беккі очікувала трійню: «Це була сама шокуюча новина в моєму житті. За всю історію наших сімей в них ніколи не було трійнят – цього ми ніяк не очікували ».

На щастя, вагітність протікала без ускладнень, і всі троє хлопчиків здавалися абсолютно здоровими. На 31-му тижні у Беккі несподівано почалися перейми.

Майбутня мама не знала, яким богам молитися, коли швидка везла її в лікарню – діти були ще зовсім крихітними.

У пологовому відділенні панував переполох – лікарі боролися за життя недоношених трійнят. Після термінового кесаревого розтину Роман, Рокко і Рохан з’явилися на світ. Всі троє були живі, але важили лише близько 1.3 кілограма.
Перші шість тижнів малюки знаходилися у відділенні інтенсивної терапії, поки не зміцніли досить, щоб відправитися додому. З перших днів всі стали помічати, що трійнята виглядають абсолютно однаковими.

Це було дивно, оскільки лікарі говорили батькам, що трійнята народжуються різнояйцевими і сильно відрізняються один від одного. Однак в цьому випадку навіть батькам, які зазвичай без праці розрізняють близнюків, не завжди вдавалося це зробити. Лікарі запропонували зробити аналіз ДНК.

Результат здивував всіх: виявилося, що троє хлопчиків були однояйцевими близнятами. Трійнята з однієї клітини – це рідкісне явище. Однак поки лікарі розбиралися з причиною схожості немовлят і з захопленням пояснювали, наскільки унікальною виявилася вагітність Беккі, батьки вже навчилися розрізняти своїх бешкетників. «Коли вони сплять, то виглядають абсолютно однаковими.

Але у них абсолютно різні характери. У них у всіх є родимки між бровами, але у Романа вона трохи темніша, а у Рохана є ще одна на нозі », – говорить щаслива мама.

Ліам і Беккі, звичайно, мріяли про велику родину, але вони не очікували, що їх сім’я відразу виросте в два рази. Тепер вони довго не знатимуть спокою.

Але щастя не буває занадто багато. Правда?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!