Кондратюк висловився про доньку Сумської: «Треба розірвати з нею стосунки»

Після початку вiйни Ігор Кондратюк постійно робить різкі та категоричні заяви. Не зміг він промовчати і щодо поведінки Антоніни Паперної, старшої доньки актриси Ольги Сумської, яка не коментує ситуацію в Україні та продовжує жити у Москві. В інтерв’ю Ukraine Media Кондратюк висловився із цього приводу.

Ігор Васильович не засуджує Сумську, бо вважає, що батьки не відповідають за вчинки дорослих дітей. Кондратюк вважає, що єдиним вірним рішенням у такій ситуації є розірвати стосунки з дочкою.

Що Ольга може з нею зробити? Та нічого. Тільки розірвати стосунки. Звісно, ​​це складний вибір. Антоніна прийняла рішення, з яким, я впевнений, Ольга Сумська не згодна, але що вона може зробити. Нічого», – заявив Кондратюк.

Ігореві Васильовичу здається, що Антоніна Паперна вже давно не вважає Україну своєю батьківщиною. Тому їй байдуже все, що ми маємо.

«Якби їй боліло за Україну, якби вона відчувала зв’язок із країною, людьми, із землею, на якій вона виросла і живуть її батьки, то покинула б усе і поїхала б з Pociї, бо жити там неможливо», — зробив категоричну заяву Кондратюк.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!