1. Мій сину, якщо ти витрачаєш гроші на жінку, але вона ніколи не питає тебе, як ти їх заробив, і продовжує насолоджуватися увагою – не одружуйся на ній.

2. Мій сину, одна жінка може бути хорошою дружиною, інша – хорошою матір’ю. Але якщо ти знайшов жінку, яка може бути матір’ю тобі, вашим дітям і вашій родині, будь ласка, не відпускай її.

3. Мій сину, коли ти станеш головою будинку – не стеж за тим, наскільки туго набитий твій гаманець; стеж за тим, посміхається чи твоя дружина.

4. Мій сину, якщо ти хочеш прожити в шлюбі довге життя, нехай твоя дружина відповідає за фінанси в будинку. Їй буде важко витратити все, коли вона усвідомлює розміри домашніх потреб і неоплачених рахунків. Якщо ти будеш відповідати за фінанси, дружина зробить так, що ви весь час будете жити в нужді.

5. Мій сину, ніколи не бий свою дружину! Біль в її тілі не зрівняється з раною, яку ти нанесеш її серцю. А з пораненою дружиною у тебе будуть проблеми в сімейному житті.

6. Мій сину, не захоплюйся, коли почнеш заробляти багато грошей! Замість того, щоб витрачати їх на стрункі ніжки, які ніколи не зрозуміють, як важко ти працював, витрать їх на жінку, яка була поруч з тобою і підтримувала тебе.

7. Мій сину, коли я кидав маленькі камінчики або свистів у вікна будинку батька вашої матері, щоб покликати її, – це було не заради розваги. Просто я дуже сильно скучив за нею.

8. Мій сину, пам’ятай, якщо ти стверджуєш, що твоя дружина змінилася, – поспостерігай за собою! Ти помітиш, що ти теж вже не зовсім та людина, якою був раніше.

9. Мій сину, поки я не купив цю машину, твоя мати їздила зі мною на велосипеді. Жодна жінка, яка не була разом з тобою з самого початку твого шляху, не повинна насолоджуватися твоїм багатством.

10. Мій сину, не порівнюй свою дружину з будь-якої жінкою! Повір, дружині теж доводиться терпіти тебе, але ж вона не порівнює тебе з іншими чоловіками!

11. Мій сину, не забувай піклуватися про мене і твою матір. І не забудь навчити цього своїх дітей, щоб вони теж не кинули тебе в старості.

А як ви думаєте, що ще батько повинен порадити синові?

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!