Мені всього 25, а батьки, щоб видати заміж, вже йдуть на радикальні дії

Ще з підліткового віку мої батьки намагалися мене вберегти від нього поганого в цьому світі. Я практично нікуди не виходила. Мені не дозволено було йти туди, куди пускали більшість дівчат мого віку. Може воно й на краще, бо кожні 2-3 місяці мої подруги приносили батькам “радісні новини” у вигляді вагітності. А їм було всього 15-17 років.

З того часу в моєму житті мало що змінилося. Я практично нікуди не ходжу з подругами, однак цього разу не через батьківську заборону, а через банальну нестачу часу. Дуже багато працюю, а на гулянки ніяк не можу вирватися.

Та зараз батьків це дуже непокоїть, вони вже прямим текстом питають “Коли внуки?”, “де наречений?”… Хоча чудово знають, що хлопця в мене немає, тому періодично намагаються засватати мене черговому “перспективному” молодику. Виглядає це… дуже дивно: підсовують телефонні номери, цікавляться моєю думкою про тих чи інших спільних знайомих. Але минулої суботи сталася те, чого навіть я очікувати не могла.

Щотижня я приїжджаю до батьків у гості, ми п’ємо чай, говоримо. Цього разу все було як завжди, але разом із ними сидів незнайомий хлопець. Я відчула якийсь негаразд, як тільки увійшла до вітальні, де цей “принц” сидів із татом. Зрозуміла, що до чого. І не помилилася… Чергова спроба сватання. Хвилин 30 всі вдавали, що нам зовсім не некомфортно. А потім батько сказав, що їм із мамою треба кудись відлучитися.

Чоловік явно не хотів брати ініціативу до своїх рук. А мені він був не цікавий: непривабливий, щось бурмотів собі під носа, соромився дивитись на мене. Не знаю, як вони його заманили на цю зустріч, але було видно, що я йому взагалі не цікава. Він допив чай, викликав таксі та поїхав.

Ось настільки зневірилися мої батьки.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!